Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek higgyek abban az ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek abban az ügyben hogy jól nézek-e ki? Család vs tapasztalat?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam kifejezetten csúnyának, főleg mert manapság a smink bármikor a segítségemre siet ha kell (de nem festem magam agyon). Az alkatommal se hiszem hogy olyan sok gond lenne, nem vagyok pálcika, van egy nagyon pici pocim, de a vállam és a csípőm nem a legkeskenyebb, de hozzá elég magas vagyok.

A családom (szűkebb-tágabb is) mondogatják hogy milyen csini vagyok, meg milyen jól nézek ki, meg hogy a pasik biztos vakok hogy nem csapnak le rám, mert eddig még nem volt barátom. Azt, hogy nem volt, meg a hímek érdeklődésének a hiányát negatív visszajelzésként fogtam fel.

Most elkezdtem találkozgatni egy sráccal, aki aranyosnak tart (ebből, és abból, hogy többször is találkozott velem azt szűrtem le hogy olyan elviselhetetlen se lehetek), meg mindig bókolgat nekem, hogy milyen szép vagyok...

De én már nem tudom, kinek higgyek. Ha tényleg nincs gond velem, miért nem került/akart a közelembe kerülni eddig egy srác se? (a mostanin kívül.)

17L



2013. aug. 10. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
tapasztalat cuncikám
2013. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet.
2013. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó,de az a srác is a tapasztalat része :)

Tehát ennek.


Végsősoron ide is kirakhatsz egy képet,de az felér az öngyilkossággal :D

2013. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy képet nem akarok küldeni senkinek... így gondolom nehezebb a dolog, de a fentiek alapján hátha :)
2013. aug. 10. 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi előbb utóbb úgyis megdugnak.::D
2013. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A családnak ne higgy, elfogultak. :D Saját magadnak higgy. De amúgy nem csupán testalkat kérdése, hanem a formák is fontosak... (ha érted mire gondolok).


De így látatlanba nem tudunk mit mondani, linkelj egy kép és megmondom mi a jó s rossz. :) Akár privibe.

2013. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De csak egy srác 17 évesen a pozitív tapasztalatok közé? :)
2013. aug. 10. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy mit akarsz? Amúgy sokmidnen számít... öltözködés, hajszín, kebel... Minden. Amúgy jársz disco-ba? Ott biztos többen közeledbe akarnának kerülni... :) Otthon üléstől ez nem fog menni.
2013. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyekre nem járok, de eleve a sulink is nagy létszámú, és többféle különböző sulin kívüli foglalkozásra járok, de ezekből semmi... :/
2013. aug. 10. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor sportolj, ha azt írtad nem vagy "keskeny". Formáld magad és minden részed... :) Az izomtól lesz formás... :)


Amúgy ne aggódj, ha suliban nem is, akkor majd középsuli után menny el egyetemre, ott tuti találsz majd valakit. :) De így kép nélkül tényleg nem tudunk segíteni...

2013. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!