Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tabu egy tetovált, piercinges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabu egy tetovált, piercinges, tágeszes lány?

Figyelt kérdés
igaziból ez érdekelne, hogy ilyen lány csak annak jöhet szóba, aki hasonló stílusú, vagy azért másnál is lehet esélye?

2013. aug. 10. 23:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyenek nem jönnek be, mert én a paprikás krumplit szeretem.:P
2013. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szolidabb megjelenésű személy mellett furán mutatna azért.


Nekem személy szerint a tetoválással (ha van jelentése is és nem az egész teste olyan) nincs bajom, a piercing az már helytől függ, de azt annyira nem szeretem.


A fültágító meg szimplán undorító.

2013. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
nem, nekem van akin tetszik hogy ilyen :) és én nem vagyok ilyen stílusú... :)
2013. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
Nem tabu.
2013. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
74%
A tetkó attól függ ,hogy mi és ,hogy hol van , a piercinget nem nagyon szeretem , szerintem elég r*bancos, akinek meg "tágesz" meg elárulja ,hogy viselője milyen éretlen.
2013. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy r.bancos lenne minden pc. a tágesz meg... igen, lehet éretlen döntés, de nekem ilyen a stílusom, hozzám passzol stb, és én alaposan meggondoltam mielőtt neki kezdtem volna
2013. aug. 10. 23:47
 7/57 anonim ***** válasza:
Igazából fordítva értelmesebb a kérdés: hogyan viseli egy ilyen nő, ha a párja a munkája miatt sem lehet ilyen laza?
2013. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
nálam tabu!
2013. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
7-es: én pont azért kérdem, mert nálam nem elvárás, hogy valaki hasonlóan nézzen ki. nem mondom, hogy ha egy visszafogott emberről lenne szó nem próbálnám meg rávenni hogy csináltasson valamit, de nem zavarna ha a nem mellett döntene, akár a munkája miatt
2013. aug. 10. 23:54
 10/57 anonim ***** válasza:
79%

Ezeknek vannak okai, hogy mért választotta a leányzó, és az okokat nem lehet "nem észrevenni". Társadalmi megfelelés, menőség, elnyomott jellem, kitörni akarás, és bizonyítás, hogy fasza csaj vagyok... Szeretni tudnák akármilyen külsejű embert, ha a belső jelleme nem lenne ilyen "sérült" (ez nem lenéző akart lenni, de hogy mondjam el másképp? :\).


Esélyt adok mindenkinek, de ha a jelleme is igazolja a félelmem, akkor felejtős. Márpedig a te "stílusod" bizony azt mutatja, hogy te is ilyen vagy... :\ Sajnálom. :D tabu lettél, de nem a pc, tetkó, meg tágesz miatt... :D 22f

2013. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!