Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy egy lány rohadtul szerelmes volt egy fiúba, most meg azt mondja, hogy undorodik tőle és nem érti, hogy hogy lehetett belé szerelmes?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élő példa lennék erre. :D De nem undorodom, csupán ki nem álhatom. :)
2013. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mással is megesik.
2013. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah és azt még nem mondtam hogy akkor helyesnek tartotta most meg nagyon rondának
2013. aug. 10. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
nem. Szerintem a lány azért mondja, hogy ne kérdezősködjenek tőle, meg ne sajnálják, hagyják békén stb.
2013. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszett, akkor az akkori ízlésvilágának megfelelt. Tehát az AKKOR volt, most meg MOST van. Ebből fakadóan változhat az érzés, de az ellenkezőjét nem sokszor szokták érezni, mivel az csupán a jellemtelen "most ez, holnap az" emberek szokták ilyen szélsőségesen kezelni a "múltbéli embereket, eseményeket".


Itt a hiba a lányban van, mert létezni létezik, de nem normális, nem egészséges dolog ez. (természetesen vannak kivételek, de ilyen tényezőt nem soroltál fel, tehát az általánosításomba úgy fér bele a dolog, ha a csajra mutogatok! :DD)

2013. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 éve én is nagyon beleszerettem egy srácba, de most akkor sem kellene, ha ő lenne az egyetlen férfi a földön. Akkoriban nagyon jóban voltunk, aztán jött az egyetem és teljesen kifordult önmagából. Megváltozott és az az érdekes, hogy most már külsőre sem jön be. Szerintem a szépség relatív, ha valakit szeretünk szépnek találjuk, de ha elmúlik a szerelem, rájövünk, hogy "hoppá, azért annyira mégsem jóképű"...

22/L

2013. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy nem is volt igazából szerelmes
2013. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen! Ha te beleszeretsz egy csajba és valami olyat tesz/mond/kiderül valami róla akkor te is undorodhatsz tőle nem? Jó nem ara gondolok, h mondjuk, festeti magát vagy mit tudom én hanem mondjuk rajtad kívül van még 3 fiúja. (nem arra célzok h te ezt csinálnád ez egy pl.) szóval előfordulhat a lányok bonyolultak… de a fiúk tökfej! ;) Nem kel ezen megsértődni köztudottan tény! :D
2013. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!