Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OoVvSs kérdése:

Szerintetek milyen lenne ha az exem tökön rúgnám? :D

Figyelt kérdés
a volt pasim szemétkedett velem és egyenlíteni akarok. már csak az lenne a kérdésem, h a lábfejemmel fáj neki jobban vagy a térdemmel? vagy ez talán túl nagy szemétség lenne? (ezzel tényleg egyenlítenék)

2013. aug. 11. 00:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas vagy...
2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
ahogy gondolod. nem érdekel egy hülye kis névtelen aki igazából semmit se tud rólam, de persze azt hiszi, ezért egyből ítélkezik
2013. aug. 12. 20:15
 23/38 anonim ***** válasza:

Pedig az előzőnek igaza van. Amit eddig leírtál, abból meg lehet állapítani, hogy szánalmas vagy, nem kell rólad semmi többet tudni hozzá.

És senki sem kisebb vagy névtelenebb vagy hülyébb itt nálad. Ez egy névtelen oldal.

2013. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
nem tudjátok mit, miért, hogyan csinálok, ezért nem is ítélkezhettek. van, hogy elkövetek hibákat.. vagyis az a társadalom számára hiba. szerintem ez csak valami történés/cselekmény ami épp úgy az élet része, mint a mindennapi dolgok. amúgy megtehettem volna, hogy hazudok vagy elferdítem az eseményeket, de nem tettem, mert lehet, h valaki az én esetemből fog tanulni az meg ugyan kinek árthat? vagy talán ebbe is belekötnél?! engem már nem túlzottan érdekel a véleményed
2013. aug. 14. 20:41
 25/38 anonim válasza:
100%

Hmm... Bár csak engem akarna tökön rúgni egy szép lány, mint te is kérdező! :/


25/F

2013. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
25# honnan gondolod, h szép vagyok? :D miért lenne jo ha tökön rúgna egy szép lány? mazoista vagy? XD
2013. aug. 19. 18:44
 27/38 anonim válasza:

Kérdező: onnan vagy inkább azért gondolom, hogy felettébb naiv, szenzitív lelkületű ember vagyok és, figyelmesen végig kísértem ahogy leoltatod a választókat

"3. el kell szomorítsalak. én úgy is szép maradnék :))) átok ez, h ennyire szép lettem XD"


Másik kérdésedre válaszolva igen! Sőt, szubmisszív! :D Még ki is szeretem szolgálni ( parancsra megírom matek a házi feladatát, kávét/reggelit viszek neki az ágyba, csettentésére csókolgatni kezdem a cipőjét stb.) a szép lányokat, mint amilyen te is vagy! ;)

2013. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Egyébként ugye elmúltál 18? :D
2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem múlt el 18, és erre aligha vevő szegény lány.
2013. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Ajj.... Mindig, hülyeséget csinálok mer nem gondolkodom előtte. Bocsánat! :(
2013. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!