Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OoVvSs kérdése:

Szerintetek milyen lenne ha az exem tökön rúgnám? :D

Figyelt kérdés
a volt pasim szemétkedett velem és egyenlíteni akarok. már csak az lenne a kérdésem, h a lábfejemmel fáj neki jobban vagy a térdemmel? vagy ez talán túl nagy szemétség lenne? (ezzel tényleg egyenlítenék)

2013. aug. 11. 00:56
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
27# aranyos vagy, de még nem múltam 18. kicsit messze is vagyok tőle :) és sajnálom, de 28#-nak igaza van, erre nem vagyok vevő, mert én nem egy csicskára vágyok és amit te leírtál... hát olyan feelingje van :D
2013. aug. 23. 01:25
 32/38 A kérdező kommentje:
*(bocsánat, 28 helyett) 29
2013. aug. 23. 01:32
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Így már érthetőbb a dolog. Nem véletlenül teszi a törvény 18 évre a teljes belátóképesség és a nagykorúság határát. Ezek szerint van rá remény, hogy benő a fejed lágya, és egy napon majd mélységesen szégyellni fogod az itteni megnyilvánulásaidat.

Viszont ha tényleg fizikai sérülést okozol valakinek, akkor azért 14 éves kor felett már bíróság elé állíthatnak.

2013. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

Azért még biztos szép kis csaj vagy kérdező! :)

(Majd talán pár év múlva lehet megváltozik a véleményed erről! :D)

2013. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

33# te úgy látod, én meg így. ha még nem jöttél volna rá, az emberek különbözőek, különböző gondolkodással. én ezt látom jónak te azt, ezért sem fogok beléd kötni .

hülye nem vagyok. kell szemtanú, bizonyíték, stb.

34# erre már nem tudok mit mondani XD

2013. aug. 23. 15:11
 36/38 anonim ***** válasza:
80%

bizony gyerekek, nem minden úgy alakul ahogy elgondoljuk :/ sajnos nem sikerült a tervem, mert amint találkoztunk elkezdtem elmondani, h mennyire utálom. egyből tudta, h meg akarom rúgni. így az utolsó mentsvárként vettem magamhoz a kezemet és próbáltam meg 3x ütni. sajnos nem látszott rajta, h túlságosan fájna neki :'(((( de ebben is van tanulság: semmit ne kezd a rossz dolgokkal. azt váratlanul kell adni :)



Abban van tanulság egy lányt mert csak úgy tökön akart ütni majdnem beépítettem a vakolatba. Ne csináld, ez önvédelemre nemi erőszak halálos veszély elhárítására oké. De mert nő vagy és éppen megvan neked, megsértett, ez genyóság. Ha nő csak úgy tökön rúgna, miután felkeltem teszek róla azt is megbánja, hogy aznap felkelt.

2013. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Mostanra megváltozott a véleményed? Kell egy nem is csicska.. Inkább egy erotikus kutyus?
2014. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Engem tökön rúghatsz helyette is. Gondolj rá és a szemétkedéseire, mintha vele csinálnád. ;)
2015. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!