Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszet egy csaj ket es fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszet egy csaj ket es fel ev utan egy pasinak?

Figyelt kérdés
Szoval eleg sz.ar helyzetben vagyok, mert visszautasitottam egy pasit, aki tetszett, de elegge nyomult. Gondoltam ugyis elfelejtem, es elegge nocsabasznak tunt. A baj az, hogy azota is tetszik vagy nem tudom minek mondjak ezt 2 es fel ev elteltevel. Szoval nem tudom eldonteni, hogy tetszhetem meg neki, mert volt, hogy azt vettem eszre, hogy nez engem, de van, hogy orakig olyan helyen vagyunk, hogy latjuk egymast, de nem latom, hogy bamulna(igaz, probalom mostanaban nem nagyon bamulni). Szoval felkelthetem meg az erdeklodeset vagy halott ugy?
2013. aug. 11. 14:31
 1/4 anonim válasza:
Kérdezz rá!
2013. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem jo otlet, mivel nem vagyunk joban
2013. aug. 11. 14:43
 3/4 Justicar ***** válasza:

Ha tetszett, akkor minek utasítottad el? Egy esélyt adhattál volna neki. Most már valószínű átnéz rajtad, és nem csak hogy közönyösen, de még ördögi boldogság is lesz benne, ha visszautasíthat téged, vagy ha még szenvedni is lát, akkor aztán meg végképp.


Gondolkodj el legközelebb.

2013. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok jóba akkro halott ügy... Egyébként mi van akkro ha nagyon nyomult? Ettől még nem kellett volna elutasítani... Az aranyos dolog...
2013. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!