Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most majd biztos le leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most majd biztos le leszek szólva (? )

Figyelt kérdés
Valahogy úgy vagyok vele ,hogy nem is akarok megint szerelmes lenni . Persze jó dolog meg stb ,de sok szenvedést is okoz . Nem akarnék már olyan szenvedés mint amit okozott . Csak úgy ellenni valakivel nekem jobbnak tűnik . Kevesebb a kínlódás . Lehet a csalódás beszél csak belőlem .

2013. aug. 11. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs már kedvem semmihez, csak el lenni valakivel.
2013. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem baj, van ez így
2013. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a gond ezzel? Megerősítés kell? Csináld!
2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez csak a csalódás:) Majd jön valaki, odaleszel érte ismét, és el is felejted ezt az egészet amit most ide bepötyögtél:)
2013. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát valószínű ,hogy ha megint szerelmes leszek akkor persze máshogy érzek majd ,mert az ember azt nem tudja megmondani magának ,hogy hogyan is érezzen .


De én már viszonzatlanul nem akarok érezni senki iránt .


Valahogy kerülném most a komoly dolgokat , de ez meg annak akivel most vagyok nem felel meg . Nem is hagy békén ,de nem is jó neki hogy olyan laza dolog legyen ez a milyenk . Én kedvelem , de nem vagyok szerelmes , nem tervezek . De minek is tervezni ,hogy aztán pofára essen az ember , á kell az a francnak . Na meg a kötöttségek .

2013. aug. 11. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pontosan fordítva gondolkozok. 4 éves kapcsolatom ment tönkre pár hónapja, azóta senkim nem volt. Udvaroltak/nak néhányan, de egyikőjük sem érdekel igazán, ezért inkább lepattintom őket és egyedül vagyok.


Szerintem olyan kapcsolatban nem érdemes lenni, amiről úgyis tudod, hogy nem tart sehová. Csak azért, hogy legyen valaki, akit időnként koloncnak érzel a nyakadon, felesleges. Én inkább várok, élem az életemet, és megpróbálok minél felszabadultabb és boldogabb lenni egyedül is. A boldog emberek a boldog embereket vonzzák, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb jönni fog valaki, aki hozzám való.


Te se legyél elkeseredve és begubózva :) Idő kell ahhoz, hogy elmúljon a szívfájdalom, én is tudom. De egyszer el kell engedni, és hagyni kell, hogy sodorjon az ár. A lényeg, hogy ne keress görcsösen senkit, hanem érezd jól magad a bőrödben, és amikor nem számítasz rá, majd akkor leszel újra szerelmes.

Kitartás :)

2013. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De én már viszonzatlanul nem akarok érezni senki

iránt .


Ez aranyos,de ezt nem te döntöd el. :)

2013. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! Szerintem nagyon rossz a gondolatmeneted.

Ha jól értettem együtt vagy egy fiúval akit szeretsz, de közben nem akarsz már vele lenni mert félsz a kötöttségtől és te szeretnél közben kalandozgatni.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a fiúdnak adok igazat abban, hogy nem örül ennek. Szeret téged, és valószínűleg érzi, hogy hozzá tartozol, ezért szeretne megóvni mindentől, mert a részének tekint. Te pedig önző módon, (valószínűleg mások véleményét, népszerűségedet fényezve) elakarod őt dobni.

Szerintem gyorsan felejtsd el az ilyen buta gondolatokat, mond el neki mi a baj, és próbáljátok ketten EGYÜTT megoldani azt, nem pedig elzárkózni a négyfalközé :)

Ez a legjobb megoldás, hidd el, ha így teszel minden rendbe jön, te is szerelmes leszel újra és ő is vigyázni fog rád és boldogak lesztek. Csak hagyd, hogy megpróbálja!

2013. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ne próbáld meg eltervezni.

Különben meg ne valaki miatt tolj ki mással.

2013. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os ,nagyon jót írtál . Tudom hogy úgy kellene , azt is akartam ,hogy majd magam jól elleszek . Rámenős ,kedves srác ez a mostani ,csak sokat vár tőlem , mondtam én neki hogy nem tudok én most adni olyat meg annyit , és most szerintem neki már nagyon nem jó , én nem akarom bántani ,de szerintem azt teszem . :(


De valahogy meg nem is tudok elég határozott lenni ,hogy ne találkozzak vele ,mert mégis jólesik nekem vele lenni . Kedves ,aranyos , elnézi a hibáim és megnyugtat . Nyugtatólag hat rám és az tetszik ,gyengéd velem én meg vágyom arra . Csak nem tudom magam beleadni ebbe a dologba .

2013. aug. 11. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!