Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú akivel már majdnem...

Van egy fiú akivel már majdnem összejöttünk de amikor megláttam a volt barátnőjét és hogy sokkal szebb nálam akkor elfogott az érzés hogy hozzám ő túl jó és én biztos kevés leszek neki? Mit lehet ilyenkor tenni? Olyan szarul érzem magam miatta

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 13:48
 1/7 anonim válasza:
Ismeros szitu......:ss de nyilvan nem veletlensegbol valasztott teged.. valamivel megfogtad.. egyeniseg stb.. ne erezd kevesebbnek mahad senkinel... mert EGYIK EMBER SE TOBB A MASIKNAL..:)
2013. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja es mellesleg a fiuk nem szeretik ha a lanyok onbizalom hianyosok.!
2013. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
főjj a saját levedben akkor. Az gondolom nem futott át az agyadon,hogy azért akar ö.jönni veled mert szeret és SZÉPNEK tart. Az ilyen szitukkal nem tudok mit kezdeni.
2013. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez valami női betegség lehet, de én mindegyik barátom exét sokkal szebbnek látom illetve láttam nálam :D
2013. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Vigyázzál mert lehet, hogy csak póteszköz ként akar téged kihasználni, hogy ellensúlyozza az előző kapcsolatainak a sérelmeit.
2013. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
arra gondoltál esetleg hogy azért mentek szét a volt barátnőjével mert a fiú volt kevés ahhoz a szép lányhoz?
2013. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mutatsz privibe a volt csajáról és magadról 1 képet?
2013. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!