Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti elviselnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti elviselnétek ha a barátnőtöknek lenne egy közepes méretű, szolid műkörme?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, csak ne legyen hegyes
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
biztos nem akkor inkább egy guminő
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mért ne viselném el ?
2013. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Én nekem a barátnőmnek nincs. Szerintem ne is legyen! Bár ha valaki olyan fajta... A tied hogy néz ki, hogyan viselkedik?
2013. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet sem láttam még amelyik két hétnél tovább tartott, annyit még nagy nehezen el lehet viselni.
2013. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de szerintem is gusztustalan^^
2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván van aki elviseli, és van aki hányingert kap tőle.... :D Én a saját körmöm festem, a pasimnak tetszik, sokan meg azt írják, nem tetszik nekik, és ez így működik kb. mindennel. Hülye kérdés. :D
2013. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Amado atya ***** válasza:
Nem. Semmilyen műkörmöt nem viselek el.
2013. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

persze hogy elviselném. elvégre az ő stílusa tehát vele együtt szeretem.

különben még akár egy komolyabb, hegyes műkörmöt is elviselek (ha nem a sztereotipizált buta plázacica kapcsolódik hozzá), hát egy "szolid műkörömmel" végképp nem lenne bajom, és nem is nagyon tudom megérteni akinek ezzel baja van.

a legtöbben észre se veszik sztem, legalábbis akinek volt már ilyen a barátnőjének, az tudja, h tök természetesen is ki tud nézni.

aki ilyen apróságon kiakad annak minek barátnő, a jövőben sokkal fontosabb dolgokban kell alkalmazkodni egymáshoz, sztem aki ennyire finnyás, az gáz. de úgy veszem észre amúgy, h a 15 éves korosztály pattog ilyesmin, szal majd kinövik.


22/F

2013. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!