Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek menők a kopasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menők a kopasz kigyúrt férfiak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
menő manók
2013. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igheeeeeeen
2013. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha mennek valahova, akkor menők.
2013. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A csajok imádják a kopaszodó/kopasz csávókat.


Minél több hajad van annál rosszabbnak tartanak.

2013. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség, hogy szeretjük a kopaszodó csávókat?


Van néhány vonzó kopasz és eléggé izmos pasi, igen. :)

2013. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De miért menők? a kisugárzás vagy miért? félelmet keltenek és ez tetszik a lányoknak vagy biztonság érzetet adnak?
2013. aug. 11. 21:24
 7/18 anonim ***** válasza:
# 4 Hú vazze, nekem dús hajam van és kb egy éve növesztem, akkor jól elbattam XD
2013. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ma voltam strandon... A pároknál a férfiak szerintem minimum háromnegyede kopaszodott. És nem az öregekre kell gondolni (bár ott is) hanem sokkal nagyobb sikere van úgy látszik egy olyan srácnak aki 23 évesen kopaszodik.


És minél több haja van (sűrű) akkor máris nem jön be a csajoknak. (kiv ha rocker) Ez azért lehet, mert a csajok a természet törvényei alapján megérzik kinek van extrém magas férfihormonja és a kopaszodóknak elvileg az van.



(Amúgy jól megszívtam mert sűrű hajam van és ami még rosszabb máris őszülök... Ami kb. akkora rosszpont a csajoknál, mintha a fél szemem hiányozna...)

2013. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7


Ha rocker vagy akkor nem. Náluk előny.


De random embernél a sűrű hajat megvetik a csajok.

2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogy Nekunk pasiknak tetszik a formas noi popsi es a kemeny cicik ugy a Noknek is tetszik a eros biztonsagot sugarzo ferfi test vastag karral.szep kidolgozott mellkassal.Roviden ennyi
2013. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!