Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra milyen az ideális külsejű fiú?

Figyelt kérdés
testalkat, haj, magasság, szem, stb.

2013. aug. 11. 21:36
1 2
 11/15 JohniDaren ***** válasza:

Testalkat: mindeggy, csak ne túl dagadt vagy túl kigyúrt

haj: rövid, szín mindeggy

magasság: 165-190 között

szem: mindeggy


Nem vagyok túl igényes, a lényeg hogy ne legyen a pasi über ronda!

2013. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel "ideálokról" beszélünk, ezért leírom, hogy milyen az enyém, de tulajdonképpen egyik barátom se felelt még meg ennek. Ez csak egy ilyen álom a tökéletes pasiról, de engem úgyis mindig a belső, a humor, és a megjelenés fog meg. :)

Mindenképpen magas! (Ahogy az egyik előttem szóló írta, még magassarkúban is legyen magasabb.) Tapasztalatom szerint az alacsonyabb pasik kompenzálnak valamivel, ha nem is, akkor is kis törékenynek érzem magam, ha egy magas sráchoz bújhatok, és az jól esik.

Mivel én barna hajú és kreol bőrű vagyok, ezért a hozzám hasonló tónusú férfiak jönnek be, de a szőke haj is vonzó tud lenni, ki is próbálnék egyszer egy szőke pasit. Odavagyok a kék szemekért (nem a világos, hanem a sötét!), és a hosszú szempillákért. Egy igéző tekintet meg totál levesz a lábamról.

Szeretem, ha egy srácnak széles a válla, de a testalkat nem olyan fontos nekem sem. Lehet vékony, lehet közepesen izmos (a nagyon kigyúrttól rosszul vagyok) és lehet mackós is. :) Mondjuk én ilyen Jennifer Lopez alkat vagyok, szóval kicsit zavar, ha a pasimnak vékonyabb a lába, mint az enyém. De ha tudom, hogy bejönnek neki a kerek fenekű, combos csajok, akkor ez sem érdekel.

A haja mindegy, csak álljon jól az arcához.

Szintén egy előttem szóló írta: NE LEGYEN CSUPASZ! Manapság egyre többet látom, hogy a pasiknak a karjuk és a lábuk is szőrtelenítve van. Te jó ég...hát sírva menekülnék, ha simább lenne a karja az enyémnél. Nem vagyok szőrös típus, de a pihéimet nem szedem le...és nem is értem azt a nőt se, aki a kezét gyantázza, kivéve ha vastag fekete szőr nő rajta.

A borosta is tud szexi lenni, de nekem a hosszúra meghagyott szakáll már nem tetszik.


Na ez elég alapos lett. Remélem megkaptad a választ a kérdésedre! 20/L

2013. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1.Sportos, erôs, izmos (Nem izmos felsôtest és pálcika lábak. Egyenletesen izmos.)

2.Imádom a sötét hajú fiúkat. Frizura majdnem mindegy, a lényeg az, hogy álljon jól neki (ecset kizárva).

3.Pár centivel magasabb, de azért +20cm-rel ne már. Nem szeretem a nagyon magas fiúkat. 164cm vagyok.

4.Az szerintem mindegy. Plusz elôny, ha kék/zöld szeme van, de nem a színe a lényeg, hanem amit benne látok(!).

Kinézet: Legyen számomra helyes (hogy ha ránézek az jusson eszembe, hogy basszus, milyen szép is ez a fiú). Mondjuk én nagyon sok fiút helyesnek találok. Néha már kinevetnek a barátnôim, hogy mennyi fiút megnézek.:)

Öltözködés: Adjon magára, ne legyen 'páwa'. Legyen higiénikus.

Tulajdonságok: Legyen eszes, tudjon logikusan gondolkodni. Ne hazudjon, legyen mindig(!) ôszinte. Legyen jó humora. Szeressen(!!!!!). A többi meg igazából mindegy. Ha szeret, megszeretem én is.:)

16/L

2013. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
külső:barna vagy szőkésbarna haj,barna szem(valamilyen sötét),magasabb nálam(170 körül),átlagos testalkat
2013. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
barna (nem rövid tüsis) hajú, zöld szemű, barna bőrű, nem túl kigyúrt átlagos testalkatú vagy egy kicsit mackósabb, sas orrú, ívelt szájú...dió héjban ennyi lenne :)
2013. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!