Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit tőlem? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem? Vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden: apám egyik haverjánál voltunk délután, aztán apám elment melózni én meg még maradtam a férfinál, segítettem neki ezt-azt beállítani gépen meg filmeket keresgéltünk. Csak ketten voltunk náluk, aztán a fickó elkezdett arról kérdezgetni, hogy volt-e már barátom meg hogy voltam-e már szerelmes.. Aztán ugye csak rövidgatya volt rajta meg alsó, a rövidgatyát levette, mondván, hogy melege van, meg a hajam nézegette, hogy meddig ér, meg megkérte, hogy vakarjam már meg a hátát. Ezek apróságok, de nekem olyan gyanús. Amúgy szerintem jó fej, legalábbis úgy tudom, kb 38-40 éves lehet én meg 15 vagyok. Neki van felesége meg 3 gyereke.

Mi lehetett ez? Holnap mennem kell vele valahová, onnan nem maradhatok ki, és félek, hogy akar valamit... Mi a véleményetek a dologról?


2013. aug. 12. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Mindent ki kell próbálni, nézd a jó oldalát, már mosolyogva fogod elmondani az unokádnak úgyhogy hajrá.

Mindenesetre óvszert vigyél hátha nála nem lesz.

2013. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

próbáld ki vele.

legalább nem egy tudatlan 15-18 évessel ügyetlenkedsz majd.

így tuti,hogy jól fogod érezni magad.

2013. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tőlem is szokta kérdezgetni a nevelőapám haverja, hogy mi van a pasikkal, meg hogy eladósorban vagyok meg ilyenekkel piszkál.:D Én 17 vagyok ő meg 31 de akkor sem kéne... és ezt tudja ő is, én is. Szerintem apukád barátjának is van annyi esze, meg jó érzése hogy nem kezd ki egy olyannal, aki a lánya lehetne.
2013. aug. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak.
2013. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, mért ne? Semmi baj nem származhat belőle, csak legyen nálatok óvszer!!!!
2013. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok b*alfasz és ha a ti 15 éves lányotokat akarná megdugni a 40 éves haverotok. Idióták!! Kérdező. Kerüld el az embert, egyszerüen nem érdemes vele foglalkoznod. Egy dugáson kvül más ugyse lenne, max nagy botrány ha kiderülne. Keress egy normáls palis aki korban hozádd ilő és független. igy legalább nem csak használni hanem szeretni is fognak, fogsz.
2013. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztosat nem tudhatunk, de azért miért kell neked arról tudni, hogy ő levette az alsógatyáját? Legyél óvatos!
2013. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj apádnak vagy anyádnak, és kerüld a tagot.Figyelj oda, hogy ha már ki nem tudod kerülni, de sose legyél egyedül kettesben vele, mindig legyen valaki más is.
2013. aug. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lényeg "nálad van", ha Te nem akarnál tőle semmit, nem értetted volna félre! ;)
2013. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak, h molesztál a vén ember!
2013. aug. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!