Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet egy részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egy részeg lány szavait komolyan venni? Ha tetszem neki részegen, akkor józanon is vonzódna hozzám?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Személytől függ, és valakinél attól is, hogy mennyire van beb*szva.
2012. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire volt részeg. Kérdezd meg, mikor nem az.
2012. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A buliban ismerkedés próbaköve a másnap. Ha még másnap is tetszel a lánynak akkor nyert ügyed van. Én általában elvesztem az érdeklődésem a fiúk iránt. Kicsit ittasan (nem részegen ) jelentősen másnak tűnnek a dolgok mint a valóságban. Az első (és eddig egyetlen) barátomat ott ismertem meg de csak másfél hónapig tartott a dolog. Nem illettünk össze... Jobb máshol ismerkedni csak nincs ötletem hol... Ja és nem vagyok a buliban kavarás híve.
2012. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a pia megszépített...
2012. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy is helyes pasi vagyok mások szerint :D


de egy lány érdekelne konkrétan most, hogy nála bejövök-e

2012. jan. 4. 04:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte is ismert, akkor valszeg tényleg tetszel neki, csak józanul nem merte bevallani. Ha akkor ismert meg, akkor lehet h tényleg csak az alkohol szépített meg, de azért nem biztos.
2012. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deathnote válasza:
mikor részeeg akkor, mindent mond és kb jol el van vled.. mde másnap mikor már tiszta :-j nem ugyanaz ! hidd el:P
2012. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát az igaz hogy attól függ mennyire volt részeg :D írj rá és megtudod ;D ha helyes vagy, nincs mitől félni
2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!