Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lesz melletted, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lesz melletted, amikor kihunynak a fények?

Figyelt kérdés
Ki fogja majd a kezed amikor a világ megremeg és a XXI. század virtuális mocska szikrákat szórva hullik alá a mélybe? Kihez fogsz rohanni akkor, amikor megszűnik az elképzelt világos amelyben éltél? Ha minden amit lájkolhatnál füstölögve hever a pusztában, ha az online világod amely arra volt hivatott hogy közelebb hozza egymáshoz az embereket, mindeközben mégis el lehetetlenítette őket egymástól, puhánnyá semmit mondóvá téve az emberi kapcsolatokat, szétrombolva a hétköznapi értékeket, bemocskolva a barát fogalmát, ami elszakított az igazi ismerőseidtől, és bezárt egy éjsötét kamrába ahol a sok látszat fényes dolog izzóként világította be mindennapjaidat, ha ez mind darabra hullik hol leszel akkor? Családnayák akik rá sem néztek gyermekeitekre, amikor hazajön az iskolábol, hanem beültök a facebook elé nyolc órára, gyerekek akik hátrahagyjátok szüleiteket, eldobjátok bvarátaitokat, megszűntök létezni földi valótokban? Akik a fecbookon legtöbbször nézik az adatlapodat, akik az alkalmazás szerint 100%-ban a legjobb barátaid, akik lájkolják minden rezzenésed, vajon ugranak-e a golyó és te közéd, vajon kaparnak-e érted amikor maguk alá temetnek a romok? Vajon érsz-e nekik annyit mint látszólag most? Vajon tényleg ők azok akik ott lesznek? Hol lesztek amikor ez a műanyag burok leolvad az arcotokról és ott ültök majd a világban amiben születtetek? Mi lesz amikor túl késő lesz már? Ha csak akkor eszméltek fel, amikor a végső visszaszámlálás az utolsókat rúgja, s ti kényszeredetten próbáltok majd kapaszkodni hátrahagyott ismerőseitekbe, megosztott énetekbe, virtuális létezésetekbe... De nem ezek mind eltűntek már. Ha leomlott házaitok sötét sarkába húzódva ölelitek át elszenesedett billenyűzeteiteket, vajon ki fogja hallani a mondatot amelyet szűnetelenül suttogtok? Naoszt vótá fenn facebookon?
2013. aug. 12. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:

a kérdés nagyon jó, és teljes mértékben osztom a nézetedet.


ahogyan deniz is mondja:

"35 éve hogy anyámék együtt ébrednek egymásért, velünk mond hogy lesz ilyen, igazodj ki az ilyen csitriken"


most lehet hogy a kérdésed nem ez irányú, de nekem ez jön le belőle, hiszen az utolsó pillanatban csakis azzal szeretnék lenni, akit mindennél jobban szeretek.

De nincsen ilyen lány, most az életemben.


22 vagyok, és máris félek a magánytól. nem normális tudom, de mit tehetnék?! :(

2013. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szüntessétek be fb-ot csak tönkreteszi az életet.Az helyett hogy valódi ismerősökkel barátokkal töltenétek az időt inkabb ott gubbasztotok a hülye fb előtt...
2013. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2013. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 petizacc válasza:
Igen, én is nézek Schimánt.
2013. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a hetvenes években születtem. A párom, a testvérem és a barátaim is. Bár mi is fenn vagyunk facebookon, főleg mert az élet messzebbi városokban sodort bennünket. De azért rendszeresen összejövünk és jól érezzük magunkat együtt. Mindannyian imádunk olvasni,van hobbink, utazunk, túrázunk eleget. Én nem érzem, hogy a facebook káros lenne az ÉN életemre, sőt örülök hogy nyomon kísérhetem a volt osztálytársaim és külföldön megismert barátaim életét, akikről amúgy nem sokat tudnék, de jó látni hogy ki mit csinál, milyen szép családja van stb. Tehát az én életemhez alapvetően ez hozzáad és nem elvesz.


De azt is látom, hogy sok fiatal függővé válik és nem is értem hogy miért nem élőben beszélget a barátaival a játszótéren, miért otthonról chatelnek....de szerintem ez a szülők hibája. Féltik a gyereket, inkább gépezzen otthon, mint hogy ki tudja hol kódorogjon. Minket még lezavartak az udvarra játszani kis korunkban......


36 N

2013. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, még egy elvont figura... o.O?! (mert nekem a bal szemem a nagyobb!)
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
-
2013. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 petizacc válasza:
Vagyis jut eszembe ez nem is Schimán, hanem Antifaces. :D
2013. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!