Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajként szégyellem magamat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként szégyellem magamat, a többi csaj miatt? Miért vagytok ilyenek csajok?

Figyelt kérdés

24 éves Budapesti nő vagyok, és úgy vettem észre, hogy a fiatalabb lányok elég bunkón viselkednek a srácokkal. Muszáj vagyok megosztanom ezt veletek, mert már engem is felháborít.


Ma amikor mentem haza. akkor volt egy tizenéves lányokból álló társaság, akik a játszótéren cigiztek és közben söröztek , de olyan csúnyán káromkodva beszélgettek egymással, hogy csak úgy kapkodtam a fejemet, amikor elmentem mellettük. Az egyik lány éppen azt mesélte a másiknak, hogy el volt egy buliban, és hány pasival smárolt az este. Szerintetek ez nem szánalmas, hogy tizenévesen ezt csináljátok? Ez verseny ki hány pasival smacizik?


Vagy amikor tegnap mentem a barátnőmmel plázába, akkor volt egy tök helyes fiú, aki szembe jött velünk, és előttem ment egy lány , aki okostelefonnal játszott a kezében, és nem is nézett előre és neki ment a fiúnak, és a lány elejtette a telefont. Erre a srácra kiborult, hogy "mi van vakegér, nem látod merre kell menni te hülye" miközben a fiú nem is volt hibás. A fiú megakarta hívni a csajt bocsánatkérésképpen, és akkor még a csaj volt felháborodva, hogy mégis mit képzel a srác, és leteremtette ott mindenki előtt. Most ez miért kellett csinálni? Miért jó a srácokat a földbe alázni?


Amikor buszon voltam, akkor egy fiú leszólított egy lányt, hogy melyik megállónál van egy temető, és a lány kiröhögte a fiút, mert beszédhibás volt. Ez milyen taplóság már nem? Lehet, hogy belül meg tök kedves fiú. Miért kell ennyire felszínesnek lenni?


Tegnap este moziban megnéztük a Hupikék Törpikék 2 a barátommal, és a mozi előtt, volt egy "kedves" pár, vagyis én azt hittem, hogy azok. Csak a csaj, mindent megvetetett a pasival ott a büfében, és szegény srác utolsó pénzét is ráköltötte, majd mondta a csaj neki, hogy "A film után, taxival akarok hazamenni, mert félek este az utcán, és szeretném Peti ha kifizetnéd azt is nekem". Ez is mi már? Miért használjátok így ki a fiúkat anyagilag? Miért vagytok ilyen pénzéhesek lányok?


Most lementem előbb a boltba, és volt egy csúnya srác, aki elesett gördeszkával, és ment egy huszonéves csaj, aki meg simán elment mellette, sőt átlépte és még meg se kérdezte tőle, hogy van. Én egyből odasiettem hozzá, mert alapvető dolog az elsősegélynyújtás. Azért illő lenne egy másik embernek szerintem segíteni, akkor is ha nem néz ki jól a fiú nem? Miért külső alapján ítélkeztek?



2013. aug. 11. 23:42
1 2
 1/14 k4lm0p1r1n ***** válasza:
80%
ezt a kérdést most rakom be a megfigyeltek közé. VÉGRE EGY NŐ
2013. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

a pasik meg eldicsekednek, hogy hány nöt k*rtak meg a buliban, felteszik az excsajukrol a pucér képeket hülyének nézik öket, megalázzák a többiek elött és még sorolhatnám.

Nem érdmees felháborodni ezeken mert ez egy ilyen világ jobb ha hozzászoksz. a Te gyerkeeid is ilyenek lesznek megnyugtatlak. :)

2013. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
99,9%, hogy ennek a pár sornak köze nincs nő kérdezőhöz.
2013. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
...és ezek volnának a magukat embernek hívó lények. Kívancsi vagyok hova tart ez a világ.
2013. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

ma 23:48

igazából tök mindegy, hogy a kérdezö milyen nemü, mert sokban igaza van. bár tény, hogy csak egy szélsöértéket vázolt fel.

példának okáért ha nekem jönne a plázában egy lány és uzgyanezt megprobálná velem akkor olyant sozlnék vissza neki hogy még az édesanyja se tudná megvigasztalni utána.


Annyiban van igaza, hogy a nők is elkorcsosulnak, DE a fiuk is. Tele vagyunk selejt makogós teszetosza pasival, akik mind a tuti csajt várják. De most könyörgöm: ha nincsen dominnáns pasi a környéken, akkor hogy várják el, hogy a nő meg legyen nevelve? :D

2013. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van mindenféle ember: rosszindulatú nők is, rosszindulatú férfiak is. Én a te fajtád miatt is szégyellném magam, az ilyen általánosító, okoskodó butuskák miatt, ha nem tudnám, hogy mindenki a saját sorsáért felelős és csak magáért szégyenkezhet, vagy magára lehet büszke.

34/N

2013. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

24 éves vagy, tudsz helyesen fogalmazni, nem vétettél egy nyelvtani hibát sem és még bekezdést is tudsz használni?!


Te nagyon ritka vagy és nagyon kár, hogy van barátod...

25/F

2013. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyira örülök, hogy nekem normális barátaim vannak:D

Amúgy tényleg gyakran látni ilyet mostanában.. és erről főleg az tehet, hogy divattá tették a fhlegma$ágot

2013. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na igen ez van, sajna de nem tesz senki semmit, a média, a megfelelési vágy és a beilleszkedés ezt teszi elfogadottá, ezért nincs barátnőm és nem is akarok, ennyi
2013. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
lányként én is a kérdezővel értek egyet. olcsó, felszínes, értéktelen lányok hada várja a megértő léelkre vágyó férfiakat bárhol, az utcán, a buszon, a trolin, de még a villamoson is. fogalmam sincs, más nőknek mi játszódik le a fejükben de egy átnevelőtáborba elküldeném nagy részüket és szégyellem, hogy én is nő vagyok. :$ sekélyes tucatribizlik sorával van tele az utca, az üres padlásokat megtöltő nyafogásaikat már nem is kiemelve. ja és az új mániájuk: néger pasit akarok. én meg gázkamrát, nekik.
2013. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!