Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illetlen egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illetlen egy fiúnak egy másik fiúról írni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel levelezek,és írtam neki valamit egy másik fiúról.

Konkrétan azt hogy tuti sose fogom elfelejteni.

Ez a fiú akinek írtam,nem tudom tetszek -e neki,szerintem lehet.(nem 100%)

De,ezt így konkrétan sose mondta,meg hát nekem más tetszik.

Barátnak jó hogy van meg tudunk beszélni..de van valaki már aki nekem tetszik.(Ezt abszolút nem bunkóságból írom)


Ez mennyire volt ciki,illetlen,írni ezt a dolgot egy fiúnak egy fiúról?

Amúgy mintha abban a pillanatban nem is tudtam volna kontrollálni hogy mit írok.Ez olyan volt mint mikor "kicsúszik valakinek a száján". (Nem szó szerint)


2013. aug. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudod konkrétan mit érez irántad, akkor nem illetlenség.

ha halálosan beléd lenne zúgva, inkább hanyagold a témát.

2013. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszel a srácnak, akkor most magába zuhant, ne csodálkozz, ha nem fog keresni
2013. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz barát, akkor mindenről el lehet vele beszélgetni, mg ezekről a dolgokról is. Viszont, ha ezen megsértődik, akkor valószínűleg többet szeretne.
2013. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... A fiúk úgy vannak programozva, hogy 2 eset lehetséges ha egy másik fiúról van szó.

-1. Vagy söröznek egyet

-2. Vagy mint a macskák harcolnak


Ha én beszélgetek, chatelek egy lánnyal akkor 1000% hoyg nem akarok egy fiúról sem hallani...

2013. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 3 Azért ez nem így van. Az a fiú akivel hosszasan, vagy egyátalán el lehet beszélgetni egy másik fiúról az vagy meleg, vagy bolond.

Sorry.

2013. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, abba igazuk van, hogy senki sem szeret lelki szemetesláda lenni. én lány létemre is utálom, ha beszélgetek egy fiúval, hosszasan (az nyilván szimpatikus) és elkezd ecsetelni a nőügyeiről... szerintem ezt inkább beszélje meg a haverjaival. 1. voltam
2013. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát írt utána.De az már nem konkrétan arra volt válasz mert közbe írtam mást is.

Aztán volt egy kicsi idő mikor nem írt,de aztán írt.

2013. aug. 12. 16:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Én amúgy ezt szinte nem is szándékosan írtam.Csak valahogy kibukott belőlem.

Mondjuk a lelki szemetesláda az remélem csak a szerelmi ügyekre vonatkozik,mert elvileg miért ne lehetne az ilyeneket megbeszélni,ha barátok.

Bár..ha csak barátok akkor elvileg nem kéne gáznak lennie akkor se ha egy fiút említ.Nekem is említett már fiú barátom 2 másik lányt.

Meg is mondta h mi volt a baja,én meg elmondtam a véleményem.

2013. aug. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!