Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A frusztrált és idegbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A frusztrált és idegbeteg emberek miért próbálják privátüzikbe a másik emberre a saját nyomorukat rányomni, és ontani magukból mindazt a negatívitást ami őket felemészti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 15:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Kénytelen voltam az illetőt letiltani, mert teljesen be volt gőzőlve.
2013. aug. 7. 15:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére, még nem találkoztam ilyennel. - de szerintem irigységből, vagy mert már annyira mindegy nekik mit csinálnak észre se veszik magukat; esetleg rád akarják 'ragasztani' azt a sok rosszet.
2013. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Oké, igen, ez idegesítő. De szerintem ha elkezdesz gondolkodni rajta, rájössz, hogy miért :)

Azt akarják, hogy mindenki az ő véleményüket vallja. - Becéloznak pár embert akit épp találnak, hátha meggyőzik őket is.... De ez totál baromság, mert aki nem olyan frusztrált mint ők, és nem érzékeli olyan torzan a világot, arra nem fog tudni hatni. Ez viszont nem esik le nekik, hiszen úgy vélik, náluk az igazság...

2013. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most ugyanezt csinálod te is, csak ránk nézve.
2013. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es Már megbocsáss, de nem ezt teszem, és nem is tettem sosem, hogy vadidegen embereknek privátot irjak, amibe a saját frusztrációmat vezetem le.
2013. aug. 7. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:
én kettő ilyent tiltottam le
2013. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig 1 ilyen volt,és megsajnáltam, próbáltam neki segíteni, tanácsot adni,véleményt mondani, és akár hiszed, akár nem, most nagyon jó barátok vagyunk.... meg lehet ezt oldani normálisan is...
2013. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, OKÉ, de egyébként nem mindenki ugyan olyan. Lehet ezzel kijöttél, mással meg nem jönnél ki...
2013. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
talán mert jólesik kiírni magukból azt a sok rosszat...
2013. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik,hogy akkor is nekik van igazuk és muszáj bebizonyítaniuk
2013. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!