Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nehezebben beszélgett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nehezebben beszélgettek egy olyan lánnyal, akitől szeretnétek valamit, mint egy olyannal, akire csak barátként gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Különös, mert pont nem :)
2013. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább csak zavarban vagyok, nem nehezen beszélek
2013. aug. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én zavarban is vagyok nehezen is beszélek és nem is merek igazán megszólalni. ez egy átok, ezért vagyok szánalmasan lúzer. :P
2013. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
háát ha a lány pont az új jelöltjéről beszél aki nem én vagyok akkor igen nehezebben :D
2013. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szégyenlős vagyok a nőkkel, így hát nem beszélek másként egyikkel sem, és így vagyok még szűz 23F.
2013. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!