Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat zavarja ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat zavarja ha egy pasi mindenhol szőrteleníti magát?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akit zavar de szerintem a legtöbb lányt nem zavara....
2008. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez egyénfüggő. Ott lent nem árt néha egy kis "karbantartás", ami nem feltétlen jelenti a teljes leborotválást, csak hogy cumizásnál ne használja fogsejemnek a cuccost:)
2008. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát engem pl baromira zavar.Minél több rajta a szőr, annál több a tesztorszteron ergo annál férfiasabb. Fogselymezéssel kapcsolatban, mifelénk csak a pénisz tövénél van szőr, szóval baromira nem valószínű, hogy a fogaim közé megy. De csináld úgy, ahogy neked kényelmes, és ahogy a partner is igényli. Én egyébként csak a háton lévő szőrt utálom, de azt nagyon.
2008. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
űengem baromira zavarna a teljes szőrtelenítés a pasimon. Szerencsáre ne igényli Ő sem. Csak trimmeli a környékét, illetve a hónalját, de máshol sehol nem variál.
2008. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy pasinak elég, ha a nemi szervét szőrteleníti csak, mert ha már a hónalját meg a lábát is borotválja, akkor szerintem az már "buzis"

Az én pasim is csak "ott" csinálja.

Egy férfi attól férfi, hogy szőrös! Szerintem a nőket nem zavarja, sőt...

Engem kifejezetten izgat a párom szőrös hónalj illata. De ápolja is, az tény, szóval nem szaga van, hanem illata.

Mosdani kell meg "hónaljkutyát" használni, és akkor nincs nagy gáz.

2008. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%

Engem kifejezetten zavarna ha a pasim mindenhol szőrtelenítené magát!Eddig max a pofiját engedtem borotválni a barimnak,de most belementem,hogy legyantázom neki azt a pár szőrszálat a hátáról,mert őt zavarja.

Mondjuk ha v.ki azért szőrteleníti magát mert pl versenyszerűen úszik vagy olyan sportot űz ahol jobb ha szőrtelen,az nem gáz,de amikor már v.ki divatból az szerintem buzis!

Egy féfi szőrösen férfias :)

(persze azért ne legyen fésülnivaló szőre)

Természetesen ez csak az én véleményem,vannak csajok akiknek a csupasz csigák jönnek be.

2008. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is undoírtó a szőrtewlen pasi... hónalj, nemiszerv., pofi oké, mást ne...:/ max ha a háta szőrös lenne, akkor azt még igen, mert az télleg nagyon csúnya... szegények nem tehetnek róla, de akkoris:D
2008. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont idejétmúlt közhelyes sztereotípia ez a szőr=férfias_férfias=szőr.

Ez csak egy régi őskövület szajkózás és rohadtul nem igaz.

Én pasas vagyok és a teremtő elég sok szőrrel áldott meg :(

Már 13 évesen kezdett a mellbimbóm körül szőrösödni. Középiskolás koromra elértem, hogy konvergáltam a neandervölgyi elő szapienszhez. Persze, nagyon megnyugtattak az idősebb rokonok a közhelyeikkel meg az 'egy fokkal szebb az ördögnél' hülyeségekkel, amikor az egész osztályban kizárólag nekem volt szőrös a hátam, vállam, mellkasom, hasam. Nagyon emelte a férfias büszkeségemet az olyan beszólások özöne, "hogyha annyi tollam lenne, ahány szál szőrök, akkor repülhetnék". Ráadásul nekem sem tetszett. Amolyan extra speciális teremtménynek éreztem magam a töbiek között, mint a 'Grincs'. Pedig egyáltalán nem vagyok buzi és még a ma divatos metroszexualitást sem vallom magaménak (ja, nem szexölök fődalattin :-D ) de viccet félretéve milliószorosára nőtt az önértékelésem, amióta megtudtam, hogy a férfiak is bátran sőrteleníthetnek.

Nálunk az a "módi", hogy a párom gyantázza a hátamat, vállaimat, én pedig, speciálisan férfiak számára kifejlesztett készülékkel szőrtelenítem a mellkasom, hasam.

Lábaimat, karjaimat békén hagyom.


Úgyhogy kedves hölgyeim! Nekünk is szabad eltávolítani a szőröket és ne kényszeratse ránk senki a járóbekecset azzal az elavult közhellyel, hogy az a férfias!

2008. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mellkason és hason szeretem. :) Meg persze kézen és lábon, de az alap. És a borosta az arcon is tud izgató lenni, de csak akkor, amikor már nem szúr annyira. :) De azért nagyon szőrös ne legyen, az tény, hogy nem túl szexi. :)
2008. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
67%
jáj. én vagyok itt az egyetlen aki nem bírja a szőrt? szerintem fújfúj gusztustalan.... szóval itt egy NEM válasz :)
2008. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!