Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a barátomnak a fél éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Már sok mindenre gondoltam,pl könyv vagy parfüm,de valami személyesebbet szeretnék,amiről én jutok az eszébe.

Kérlek adjatok pár tippet:)

16/L


2013. aug. 12. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. 6 hónap nem olyan nagy dolog. Majd a tizedik évre vegyél valamit.
2013. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kecskét. :D
2013. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálj közös képekből egyet és csináltass belőle párnát poharat vagy valamit. De ez csak egy tipp. Nem tudom mit szeret, pedig biztos segítene.

Egyébként lányként te minek örülnél erre az alkalomra? (csak mert most én is ezen gondolkodok a napokban:)

2013. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utsó:köszi a választ,jó ötletet adtál!^^

Am én pl szeretem a plüssöket,vagy nyakláncot,karkötőt:) De ez személytől függ:)

2013. aug. 12. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!

Így kb sorban már mind volt sajnos :D

2013. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a virág mindig bejön:)
2013. aug. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!