Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfeledni őt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfeledni őt. Mit tegyek? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok.^^

Szerelmes lettem, ahogyan az a bizonyos személy is belém! Azt reméltem, hogy soha nem ér véget a boldogságunk együtt, de mikor az Iskolai ballagás napja volt, éreztem, hogy itt az életem vége! De nem, mivel jó volt látni az arcán, hogy végre itt a várva várt pillanat. Mostanság, sőt az egész szünetben csak rajta gondolkodom. Ilyenkor mi lenne a teendő? El kellene engednem? De azt nem bírnám ki, ha elengedném meghalnék. Annyira szomorú vagyok! Segítségeteket kérném.. :)


2013. aug. 12. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

most is szomorú vagy nem?!

akkor nemindegy, ohgy azért szomorkodzs emrt vége, vagy azért mert álltatod magad, ohgy leeht belőle valami?

ami okkal ment szét az utánna már sosem lesz olyan. ujrakezdhetitek, de hiddel, ohgy csak roszabb lesz.

2013. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Ebből baromira sokat értettem.. :D

2013. aug. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!