Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány másodszor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány másodszor is eljön egy közös programra, az utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Korábban már meghívtam fagyira, bár nem randi volt, csak úgy mellékesen beugrottunk egy helyre. Nemsokára megint megyünk együtt, és szeretném újfent meghívni kajálni vagy ilyesmi. Amikor először voltunk, akkor is nagyon örült, mosolygott, meg minden, és most is pedzettem neki, hogy meghívom majd valamire, és megint mosolygott. Félek konkrétan randira hívni, bár azt hiszem, nem zárkózik el a közeledésem elől. Attól függetlenül, hogy nem konkrét randira hívom, alkalomadtán esetleg megcsókolhatom, vagy ezt hagyjam inkább máskorra? Vagy elég most csak annyit megmondani, hogy többet érzek iránta barátságnál, esetleg bevallhatom, hogy beleszerettem? Kicsit talán hülyén hangzanak ezek a kérdések, de nincs igazán tapasztalatom az ilyesmiben. Megköszönném, ha normális válaszok jönnének.

2013. aug. 12. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd el randizni. Ez legyen az első lépés, ne indíts rögtön azzal,hogy szereted.

Ha jól sikerült a randi,akkor a végén egy egy-két csók is elcsattanhat.Elmondod ,h jól érezted magad,aztán esetleg megbeszélhettek egy újabb találkát.

2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!