Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válaszolnak csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válaszolnak csajok a direkt fiúknak feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés
Ha egyszer fiúknak szól, akkor miért válaszolnak a lányok is? Olyan idegesítő! De ez visszafele is működik ám! Az a szomorú, hogy fiúknak kitett kérdésre néha olyan csaj is válaszol akinek fingja nincs az egészhez!
2009. okt. 27. 16:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és azért ide írtam, mert a legtöbb eset ebben a témában van...
2009. okt. 27. 16:46
 2/19 anonim ***** válasza:

az tuolsó ilyen kérdés csak hogy ne menjünk messzire, ez volt: "Fiúk, szeretitek, ha van mit fogni egy lányon?

Mennyire jön be ez nektek? Linkelnétek képet nekem hogy milyen test jó számotokra?" egy lány is válaszolt rá hogy az ő barátja szereti, akkor nem hasznos a válasz ha a barátja véleményét tolmácsolja? rengeteg olyan kérdés van ami alapvetően már önmagában hülyeség, és teljesen mindegy hogy ki mit válaszol akár lány akár fiú úgyis használható választ fog adni.

2009. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem az miatt kérdeztem! úgy általánosságban. amúgy mint mondtam a fent leírtak visszafele is működnek!
2009. okt. 27. 16:48
 4/19 A kérdező kommentje:
a másik amitöl heroltom van, az a " erre én is kíváncsi vagyok" és a hasonló nem építő jellegű válaszok!
2009. okt. 27. 16:50
 5/19 anonim ***** válasza:
akkor mi miatt kérdezted???:D légyszives fogalmazd már meg hogy szerinted mi lenne akkor a helyes válasz erre a kérdésedre ha az előző, az enyém nem volt kielégítő. komolyan nem értem:D
2009. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Erre én is kíváncsi vagyok!
2009. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert a lányok mindig mindent jobban tudnak!

És a férfiaknál öntudatlanul elérik, hogy azt akarják, gondolják, amit ők akarnak!

2009. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
azért, mert nekem is volt egy csomó ilyen kérdésem, és rengeteg ilyen kérdést láttam már ÉRTI??
2009. okt. 27. 16:59
 9/19 anonim ***** válasza:
Na mostmár..erre én is kíváncsi vagyok:D
2009. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

sztem a csajok azért válaszolnak, mert kb tudják, hogyha csak pasik válaszolnának akkor milyen válaszok születnének, ami az adott csaj szerint nem helyes, ezért beírja a saját véleményét h kicsit változtasson a statisztikán :D

pl egy olyan kérdés h FIÚK! ti a dagadt vagy inkább a sovány nőket szeretitek? eléggé egyértelmű h a többség a soványt fogja írni. ezért 1-2-3-10-15 csaj beírja, hogy ugyan ő lány, de szerinte egy dagadt nő is lehet szexi.

na sztem ez így működik.

2009. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!