Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különc lennék? Miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különc lennék? Miért csak havernak kellek? Nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Jellemzőim:

'94-es évjárat, egyetemen gólya. Kicsit fiús érdeklődésű: videojátékok, informatika, rockzene, foci. Könnyen haverkodok, de igazán megnyílni és bízni nagyon nehezen tudok. Hűséges és ragaszkodó vagyok, akit szeretek azért tűzbe teszem a kezem. Szeretetéhség jellemez. A külvilàg fele kemény csajnak mutatom magam, de belül romantikus vagyok és önbizalomhiányos. Taszít a fizikai kontaktus, nem bírom elviselni ha hozzám érnek, megölelnek: csak attól tűröm el, akit tényleg imádok. Fülig szerelmesnek kell lennem, hogy akár egy szájrapuszit is engedjek (ölelés, stb nagyon közeli baráttól is oké) Mindig is képtelen voltam randizni mert túl nehezen nyílok meg. Zene: szívemhez legközelebb a rock áll, ezen nőttem fel, de időközben más stílusokat is megkedveltem, majdnem minden műfajból szeretek minimum 2-3 számot. A klasszikus zene is nagy kedvencem.

Programozónak fogok tanulni.


Miért kezelnek furcsán az emberek? Sokszor érzem magam kirekesztve, pedig szívesen haverkodok, attól hogy a magánügyeim nem fecsegem el bárkinek. Tényleg ilyen gáz lennék? A pasik se nagyon próbálkoznak. (totàl átlagosan nézek ki: 170 cm, 55 kg, barna haj, zöld szem, semmi feltűnő. Öltözködés vegyesen sportos/laza és csinos/lányos.) Nem az, hogy nem jutok el a kapcsolatig a srácokkal, de észre se vesznek, mint nőt. Haverként imádnak, tökéletesen beillek egy pasi társaságba: hasonló érdeklődési kör, zéró lelkizés. De ennyi, én viszont sokszor többre vágyom. Azonban nem tekintenek nőnek, komoly barátságot (lelkizés, stb) meg nem akarnak. Örök életemre csak haver szinten maradok?


2013. aug. 13. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm... Hasonló vagyok csak fiúban. Még a '94-es évjárat is stimmel. De persze nem öltözök csinos/lányos ruhákba. Arcra milyen vagy? Abszolút nem sértés szinten tényleg, de legtöbbször az hibádzik ilyen esetekben. :/
2013. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ne félj ;) egyetemen vannak ám fiúk :D 21l
2013. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem nagyon tudok adni (illetve csak olyat, amire már szerintem te is rájöttél/rá fogsz jönni magadtól) Ne aggódj, több ezer privit fognak írni itt neked, felajánlani a "szolgálataikat". :D
2013. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az arc is tök átlagos, se nem gyönyörű, se nem bányarém. Annyi hogy a fogaim nem állnak tökéletesen, ezt leszámítva semmi különleges látnivaló nincs rajtam :D minimális sminkkel állítólag egész jó csajt lehet kihozni belőlem :D
2013. aug. 13. 00:19
 5/9 anonim ***** válasza:

"94-es évjárat"

Én is az vagyok,de akkor is a legrosszabb.

Meghalt Cobain és megszületett Bieber.

:D


Amúgy ezekkel semmi baj sincs,leszámítva ezt a fizikai kontaktus dolgot.

Bár,ha idővel jobb,akkor nem baj.

2013. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, már kaptam is 1-2 privit, de itt üzenném a feladóknak: bocsi, neten nem ismerkedek, nem küldök képet. Semmi személyes, egyszerűen nem :D
2013. aug. 13. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Így viszont már érdekesebb a téma. Nem értem, GYK-n rengeteg ilyen lány van, de a való életben sosem talállak titeket. :( Na majd ha egyszer kikerülök én innen a nagyvilágba...
2013. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A programozói tanulmányok népszerűsítését július 10 előtt kellett volna:D
2013. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ugyanez vagyok így személyiségileg, meg 94es gólya (átlagos külső az mondjuk annyira nincs, mert már alapjáraton vörös az eredeti hajszínem, az meg elüt..:'D meg mindenki kiszúr 100 méterről xd) annyi hogy én állattenyésztőnek tanulok, és valószínű hogy a pasizás dolog nálam azért nem jön be mert időm nagy részét a gép elött töltöm és alig megyek ki a szobából :D mondjuk régebben eljártam, nálam próbálkoztak elegen, még most is, de azokról lerí hogy semmi komoly szándékuk nincs, meguntam, belefáradtam.

A kirekesztős dolog nálam fordítva működik. Én próbálom magam sokkal inkább kirekeszteni, és belemagyarázok mindent a dolgokba. Nézz magadba, lehet hogy az emberek reakciói pont azok amiket tudat alatt helyesnek vélnél, amit úgymond 'el akarsz érni', mert azt hiszed az lenne a helyes. Változtatni kell a hozzáállásodon, ez mondjuk eddig még nekem se sikerült hiába pofázok itt:D

'Barinőcskéim' nekem sincsenek akikkel lelkizek, meg persze már rám ragadt a vagány csaj bélyeg, hogy nekem nem is kell az ilyesmi, meg hogy pasi se kell egy napnál tovább. Persze ez mind szép és jó a nagyközönség számára akiknek nincs joga tudni rólam semmit, de azért elképzelhető a felülírás. Talán túl sokáig voltam hamis szerepben.


Ami még fontos: küldj jeleket annak akivel el tudnál képzelni többet. Hacsak nem egy macsó nem fog lépni, ha tök átlagosan kezeled. Lehet azt hiszik nem akarsz más lenni csak haver. Egy kedves pillantás vagy egy aranyos mosoly.. na érted. Oké hogy sablonosan hangzik dehát mi is csak egy faj vagyunk aminek megvannak az alapvető udvarlási normái :D

2013. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!