Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy valaki lead 15kgot és nem tetszik a pasinak?

Figyelt kérdés
168cm vagyok, és 75kgról 60ra fogytam, mivel gondoltam, hogy igy közeledni fog az a pasi aki évek óta tetszik,de nem azóta nem is igazán foglalkozik velem. 1x kaptam rajta, hogy néz, de utána már nem láttam, hogy nézne. Miért csinálja ezt velem, mikor így sokkal több pasi udvarol, de ő nem
2013. aug. 13. 09:43
 1/7 moonlightsentinel ***** válasza:
Hát... lehet hogy nem a súlyoddal volt gondja, hanem alapból nem vagy az esete :P
2013. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, mennyire felszínes vagy.
2013. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert neki nem az tetszik. Az tetszett neki aki eddig voltál.
2013. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az jó hogy volt motivációd leadni azt a súlyt . Ha nem közeledik ,annak sok oka lehet . Amúgy meg lehet csak csalódnál ,mint én , abban a valakiben aki nagyon tetszett és a fogyásom után lett köztünk valami ,de nagyon nem az amit én szerettem volna , szóval ki tudja miért jó az ,hogy nem közeledik hozzád . Tudom ,hogy az én negatív tapasztalatom ,nem törvényszerűen azt jelenti ,hogy senkinek sem sikerület valami egy ilyen szituációból , csak úgy mondom , lehet hogy nem feltétlenül rá kell koncentrálni ,lehet az idő alatt tőle nem látsz meg valaki mást akivel meg jól el is lehetnél .
2013. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet a belsőd egy nagy határ szar. :D Nem minden a külső.
2013. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D Nem gondolod, hogy ugy tetszettél neki??? nem mindenki a vékonyakért van oda. ne akarj más lenni mint ami vagy.
2013. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezelott 2 evvel oda volt ertem meg vissza; lepten nyomon engem bamult. A belsommel meg megint nem hiszem, hogy gondja lehet, mivel ezelott elegge rideg voltam, ritkan volt jo kedvem, most pedig teljesen az ellenkezoje vagyok. Amugy most sem vagyok vekony.
2013. aug. 13. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!