Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 2 hete, hogy elvesztettem a szüzességem. Azóta alhasi panaszaim vannak, tegnap mintha már enyhült volna, de ma reggel pettingeltünk a párommal és nagyon fájt az ujjazás is, de most még ráadásul a fájásaim is megerősödtek! Ha megnyomom egy kicsit a hasam az ujjammal a jobb petefészkemnél bele nyilal. Az aktuskor védekeztünk, gumi szakadás/csúszás/lyukadás nem volt, nem is bennem élvezett el! Szerintem a terhesség kizárva, vagy esetleg lehetnek a fájásaim a jelei? Na de egyfolytában 2 hete folyamatosan ?! És még a derekam is fáj néha, reggelente éhség érzetem van és gyomor idegem van. Szerintetek mi ez, már nagyon megvagyok ijedve!

Ha tesztelni szeretnék akkor 2 hét után kimutatja az eredményt ugye? De a menstruációmnak még nem kell megjönnie ! Előre köszönöm a válaszokat! 17/L


2013. aug. 13. 13:20
 1/7 anonim válasza:
Vegyel tesztet!
2013. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogok venni, de az a kérdésem most hogy a teszt az úgy is kimutatja 2 hét után ha még nem kell megjönni a menstruációmnak?!
2013. aug. 13. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

"reggelente éhség érzetem van"

Kinek nics?XD

Hacsak nem eszel egész éjjel folyamatosan akkor éhesen ébredsz fel:)

Szerintem menj el nőgyógyászhoz és majd ő megvizsgál:)

Ne aggódj:)

Terhes biztos nem vagy,mert annak a tünetei később kezdődnének:)

De mi sajnos nem vagyunk orvosok ezért lenne célszerű inkább a nőgyógyászhoz fordulni:)

Meg ő jobban meg is tud nyugtatni téged:)

2013. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából én reggelente sosem vagyok éhes (voltam eddig) és sohasem reggelizem:)) De van hogy nem undorodom a kajától hanem nem kívánom/nem esik jól és utána majdnem kihányom, pedig nyáron is ugyan annyit eszek mint télen, hiába meleg van és jó étvágyú vagyok, ezért is aggódom:// De ha lehet, akkor elmegyek nődokihoz!:)
2013. aug. 13. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Két hét alatt nem volt időd elmenni az orvoshoz? Nem szóltál a párodnak hogy ne ujjazz meg légyszíves mert leszakadt a lépem... Vagy valami hasonló??? InkÁbb azt hiszed hogy vajúdol pár nappal a dugás után?!

És arra számítasz hogy kielégítő választ kapsz a GYK-n.

A punci nem csak egy lyuk, hanem sokkal bonyolultabb. Ha ezzel van gond, rögtön dokihoz kell fordulni!

2013. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el nőgyógyászhoz, de a biztonság kedvéért vehetsz tesztet, ilyenkor akármennyire is tudja az ember, hogy lehetetlen a terhesség, mégis ott van a kisördög.:) Szerintem is kizárt, hogy baba legyen, irány a nőgyógyász!


Csak mellesleg elmesélem, hogy nekem, amikor elvesztettem a szüzességem, a következő hónapban egy az egyben kimaradt a menstruációm, és elözönlöttek a pattanások.:D Szóval szerintem nálad is a hormonokról (is) lehet szó.:)

2013. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már miért szakadt volna le a lépem ? És tudom, hogy a punci "nem csak egy lyuk" de olvasd vissza, hogy szűz voltam, vagy is nincs tapasztalatom, honnan kellene ismernem a testem, hogy milyen szex után, ha még nem is szexeltem előtte? na mind1:D

Utolsó válaszolónak köszönöm a megnyugtatást!:) És az előtte szólóknak is!

2013. aug. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!