Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire zavar, ha egy lány perverz? :D

Figyelt kérdés
Inkább negatívumnak vagy pozitívumnak fogjátok fel? ha kiderül (pl. az első utaló megjegyzésnél), akkor mit tesztek? hogyan reagáltok? L

2013. aug. 13. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mennyire.
2013. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Attol fugg.


Peldaul ha a kielegito szexualis egyuttlet non plus ultrajanak azt tartja, ha o Kiszel Tundeve maszkirozza magat, engem pelenkaba oltoztet, a terdere ultet es cumisuvegbol toklevet itat velem, mikozben a hatterben Korda Gyuri bacsitol szol az "O, Lady N", majd ha bemelegedett es elerte a kello izgalmi allapotot, egy felbevagott cukkinit helyez a rektumomba, megcsavarja a mellbimboimat es felszolit, hogy "Na, gyere, tegy magadeva, kisfiam, helikopterpozban!" es az aktust vegignezi a felmeztelen Schmuck Andor, aki a mellbimboit simogatja es azt uvolti, hogy "Engem is vegyetek be az ellenzeki osszefogasba, Gordon!", akkor attol tartok, hogy ebben sajnos en mar nem tudnek partner lenni.

2013. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
semleges, de inkább pozitívum.
2013. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 viktor123456 ***** válasza:
Ha kiderül, jól elkenem az arcát fasszal. :-)
2013. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond. Talán ő elfogadja a fura, poénos és szexi perverzitásom;)

23f

2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gabor011, akinek ilyen eszébe jut, amit leírtál, az se teljesen ép! :D

Engem nem zavar, ha egy lány perverz, mondjuk én is az vagyok. (lány, nem perverz) :))

2013. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Imádnám. Persze attól is függ, h neki mi számít perverznek, mert lehet, h az nálam teljesen természetes vagy éppen ellenkezőleg, lehet az is, h undorító dolog.
2013. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!