Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar ha egy srác kicsit lányos? nem külsőleg mert azzal nincs probléma..ha nem pl szereti az ilyen zenéket hogy Justin Bieber One Direction meg a mozdulatai ilyen buzzisak vagy hogy mondjam:D meg érzelmes sír is néha ha oylaan dolog van..na ez mennyire zavar titeket?

2013. aug. 7. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Engem eléggé zavarna egy ilyen srác :D Nem bánom ha ilyeneket hallgat vagy sír csak ne előttem :D
2013. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az ilyen egyéneket nem tartom vonzónak, sose tudnék rá férfiként tekinteni. Az még oké, hogy érzelmes és néha sír, de a többi iszonyat taszító.
2013. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Öszinten szolva en is inkabb a ferfias tipusu pasikat szeretem,enyhe gyengedseggel keverve...
2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azzal semmi baj hogy hallgatsz JB-t vagy 1D-t /mett szeretem az 1D-t xD/ A b*zis mozdulattal nagyobb bajom van mint a többivel..
2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ja az a buzzis mozdulat kb abból áll hogy lefelé tartom a kézfejem és nagyon lazán..
2013. aug. 7. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
hát ha kettesben vagyunk akkor felőlem csinálja, de társaságba ne nagyon(a b*zis mozgásra értem) de a többi nem zavar
2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Te nem egy érzelemes srác vagy, hanem egy kis köcsög...
2013. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
háát kedves utolsó beléd se szorul sok intelligencia azt is látom:DD
2013. aug. 7. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagy?
2013. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BlackSword ***** válasza:
90%

Hidd el nyugodtan, hogy több intelligencia szorult belém, mint beléd...


Nem attól leszel érzelmes, h bőgsz, és nyálas zenét hallgatsz, attól csak egy gyenge mázas kerámiaedény vagy...

2013. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!