Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 18 év körüliek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 18 év körüliek. Ti szívesebben nézitek ehez a normál modellhez hasonló formás testalkatú lányokat?

Figyelt kérdés

[link]


Pár napja akadtam az oldalára .. jó nem valami jó minőségű képek de látok benne fantáziát. vélemény??

Szerintetek ez a lány képes lesz egyedül megmutatni a világnak hogy a normális lányok is nézhetnek ki jól és lehetnek modellek nem csak a két véglet?



2013. aug. 13. 20:58
1 2
 1/17 vexygordon ***** válasza:
Elakarod rabolni, vagy mi a fszom ütött beléd?
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
háát szerintem őszintén... nem
2013. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez te vagy és magadról csinálsz közvélemény kutatást. Igazából nem az alak a kérdés, hanem, hogy nincs benned semmi extra, egyedi, egyéni, különös s így eladható se, persze ne vedd rossz néven. - mert adtól még csinos vagy, csak ez kevés.
2013. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok......
2013. aug. 13. 21:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Hármassal értek egyet. Modell nem lehet akárki, azért ne essünk át a ló túloldalára. Oké, hogy meg akarjuk ezt meg azt mutatni a társadalomnak, de azért van egy határ... és te a határon kívül tartózkodsz... :D Te, mármint, "ez a lány" teljesen fantáziátlan, nem arányos, nem különleges, nem modellnek való, még egészen véletlenül sem.
2013. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én dugnám az "ehhez a normál modellhez hasonló formás testalkatú lányok". még ha a képen szereplő lány nem is modellhez hasonló, de azért jól néz ki ;)
2013. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, erre nem leszel képes egyedül, ha sokkal jobban néznél ki se... Szép lány amugy, de nekem nem szimpatikus valahogy
2013. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*testalkatú lányokat
2013. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ba*zki.. keressetek rám fb-n Győri Patrik vok...

csak elgondolkodtam hogy mi a szarért nem látni normál modelleket?? ami se nem molett se nem vékony....

2013. aug. 13. 21:05
 10/17 anonim ***** válasza:
En se nem fiú vagyok, se nem 18, de modellkedem. Kb 10kilóval könnyebb vagyok nála, arányosabb testtel, és az arcom is szép, nemhiába fedeztek fel.(nem mondanám magam egoistának, csak ha valakit leszólítanak utcán, hogy ingyen megcsinálják a portfólióját (profi) abban van valami) . Így se megyek semmire, mert tanulok, jó sokat,nincs időm mindenre, és bármit is mondtok, egy modell csak úgy kerül magasabbra ha megb#szatja magát egy rakat fontos emberrel.
2013. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!