Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (akikre vonatkozik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (akikre vonatkozik, és így csinálnak), ti milyen sráccal beszéltek "kislányos", "ellágyuló" hangon (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik nekem, sőt talán kicsit több is, meg szerintem én is bejövök neki. Elég jó viszonyban vagyunk, testileg is közel állunk egymáshoz (meg szoktam simogatni a kezét, párszor már az arcát is megérintettem stb.). Ma beszéltünk telefonon, és furcsa dolgot vettem észre. Ugyanazon a kicsit "gügyögő" hangon beszélt velem, ahogyan a barátjával szokott (szóval ez a "sziiiaaa", és ilyen majdnem elolvadó, "ellágyuló" hangnem), és teljesen meglepődtem. Tudom, hogy nem minden lány csinálja ezt, de akiktől eddig ilyet hallottam, azok mind olyan srácokkal beszéltek így, akikért valószínűleg odáig voltak (pl. a barátjukkal). Mintha az ő részéről is éreznék némi vonzódást, kedveli a társaságomat, és azt hiszem, értékel, pl. többször mondta, hogy higgadtabb vagyok, mint a barátja, meg felnéz az általam eddig elért eredményekre. Nem igazán értem, mi van most, lehetséges lenne, hogy kezd ő is többet érezni irántam? (Csak mert ha másokkal beszélt, akkor "normálisan" beszélt, csak a barátjával ugyanígy, és most újabban velem.) És azok a lányok, akik így beszélnek, azok csak azokkal beszélnek így, akikért "odáig vannak"? Vagy csak belelátok valamit a dologba, és kombinálok mindenfélét? Talán hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de hátha érthető lesz a lényege. Kérném, hogy lehetőség szerint normális válaszok szülessenek, köszönöm.

2013. aug. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A cukros bácsival.
2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vexygordon ***** válasza:
55%
Én az apukámmal, amikor 300 milliós ferrarit kérek szülcsihnapcsihrahh. XOXo
2013. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN lány csinálja ezt azzal a sráccal, aki tetszik neki. Anno mi rengeteget nevettünk egymáson barátnőimmel, ha valamelyikőnk a kiszemelttel beszélt... Akaratlanul is más hangon beszélsz egy olyan emberrel, aki tetszik neked.
2013. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a pasimmal is piszkálódva beszélek. sosem gügyögtem :D a hörcsögeimnek gügyögök, de még ők is lánykák :D
2013. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 3. válaszoló legalább tudta értelmezni azt a kérésemet, hogy normális válaszokat kérnék, neki köszönöm. A két első meg elmehet oda, ahová akar.
2013. aug. 13. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: Igazából a gügyögés rossz szó, de nem tudok jobbat. A lényeg az, hogy van egy "alap" hangnemed, amin általában beszélsz, és ennek a lánynak is van, de most meg másképpen beszélt, mint pl. ahogyan a barátjával szokott, ugyanolyan hátborzongatóan szépen, édesen. Ráadásul elég nehezen is akartuk letenni a telefont, a végén csak hallgattunk másodpercekig, mert szerintem mindkettőnk érezte, hogy mondanunk kellene még valamit lezárásképpen, csak nem tudjuk, hogy mit. Aztán elköszöntünk egymástól, de olyan jó volt, hogy beszélhettem vele, csak rá tudok gondolni egész nap. :(
2013. aug. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!