Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádok kislányos lenni! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok kislányos lenni! De fel kéne nőnöm ahhoz, hogy kapcsolatom lehessen?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek fiatal lenni, gyereknek tartom magam, úgy is viselkedem sokszor. Anyuval, testvéremmel, ismerősökkel, tanárokkal, mindenkivel kedves vagyok, és bájosan viselkedem, folyton mosolygok, az utcán az emberekre is. (nem fogas mosollyal, zárt szájjal :D)

Folyton álmodozom, hogy milyen lesz majd az első kapcsolatom. Annyi forgatókönyvet kitaláltam már, a dalokhoz is kitalálok egy szerelmes sztorit.

Viszont én nagyoj komolytalan vagyok, nem bírom végignézni, ahogy valakik nyalják-falják egymást, kapcsolatra is nem elsősorban szex miatt vágyom, inkább bújás, ölelés, kézszorongatás, sok-sok nevetés, csókolózás miatt.

Lehet gyerekességem miatt nincs udvarlóm? Kicsit régimódi is vagyok, szeretem, ha egy fiú kezdeményez. Persze én is jelzem, hogyha tetszik nekem valaki, egy mosollyal például. :)

17L


2013. jún. 4. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jelzed egy mosollyal ha valaki tetszik de folyton mindenkire mosolyogsz, aki ismer annak lehet hogy félre érthetőek ezek a jelek. Szerintem még nem állsz készen egy kapcsolatra.(nem bántásból mondom).
2013. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg örök kisfiú akarok maradni, szerencsére külsőre is kisfiús vagyok, 17-nek szoktak nézni többnyire, pedig már rég elmúltam 18 és fiú vagyok persze. :D
2013. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aranyosnak hangzik, de lehet hogy pont emiatt nem " A nőt" látják benned. egyébként írtad hogy folyton mosolyogsz mindenkire és hogy mosollyal tudatod azt is ha valaki tetszik neked. na akkor honnan is tudni hogy mikor tetszik valaki és kire mosolyogsz "csak úgy"? de legalább önmagad vagy és a mosolygás a legtöbb esetben vonzó tud lenni:)
2013. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére én is kislányos vagyok, meg jó géneket örököltem, szerintem nem fogok gyrosan öregedni! Engem 14-15 évesnek szoktak nézni, ennek örülök. :) Pedig az öltözködésem nem is kislányos (súlyproblémák...), de ha leadom a felesleges kilóimat, végre hordhatok aranyos kis ruhácskákat! *.*
2013. jún. 4. 23:48
 5/9 anonim ***** válasza:
amit leírtál, nekem abból ilyen kawaii-lánynak tűnsz; rájuk mindig gerjednek a pasik.
2013. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy tényleg van némi közöm az ázsiai kultúrához. :D Bár inkább vagyok Korea fan. De lehet ennek (is) a hatására cukisodtam el ennyire. xD

Hát remélem idővel majd engem is,megtalál a szerelem. ^^

Köszi a válaszokat egyébként. :))

2013. jún. 4. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:

17L te ugyanolyan vagy, mint én - mondjuk nekem a szex fontos - pedig én már 23éves vagyok. Ez a lány elég sokat javított magán photoshoppal stb de ha tetszik a kislányos stílus ajánlom figyelmedbe, én is sok ötletet merítek innen:)

[link]

Azt még hozzátenném, hogy az én férfi ismerőseimnek nagyon bejön a dolog, persze én ennél azért visszafogottabb vagyok.


23N

2013. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Internet kapcsolatod így is lehet. Tudom, le leszek pontozva megint... ;)
2013. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Anna Karenina jut rólad eszembe. hogy folyton álmodozol...

olvasd el. Tolsztoj.

2013. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!