Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, talán érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, talán érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy lánynak kitártam az érzéseimet, ugyebár azért, mert tetszik nekem. Csúnyán összekaptunk egyszer. Később írtam neki egy szöveget, amit szívből írtam. Ő ennek hatására, szomorú lett és írta, hogy mindjárt sírva fakad, mondta annyira sajnálja, hogy megbántott legszívesebben öngyilkos lenne, de nem teszi meg, mert nem akar fájdalmat okozni senkinek. Utána mennie kellet és nem beszéltem vele azóta, mert mondta, hogy elutazik. Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 13. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos túlzottan is :/
2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem érez, nekem is írtak már ilyet. Magát sajnálja valójában, nem téged.
2013. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!