Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban vonzóbbá tesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzóbbá tesz egy férfit a nő számára ha látja hogy ért a dolgokhoz, megcsinálja, megjavítja?

Figyelt kérdés
Teremt és képes biztosítani , vagy képes lenne ha kellene . Szóval vonzóbb családalapítás szempontjából , mert tud majd biztosítani . Amúgy arra is rájöttem ,hogy miért is mondják ,hogy egy férfinak legyen autója .

2013. aug. 13. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
persze.
2013. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pozitív benyomást kelt, de nem ettől lesz férfi a férfi.
2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vonzóbbá teszi,de nem ezen áll vagy bukik a dolog.
2013. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na te is hülyébb vagy mint a sokévi átlag :)
2013. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Magabiztosabb leszel tőle és a nők szeretik a magabiztos férfiakat.
2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már ezért érdemes volt ma felkelned.
2013. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is vonzóbbá (mert ha ronda a pasi, akkor felőlem házat is építhet gyufaszálból akkor sem vonzódok jobban hozzá), de ha látom egy férfin aki bejön nekem (külső, belső), hogy meg tud javítani dolgokat akkor még jobban fog tetszeni, mert azt az érzést kelti, hogy számíthatok rá, ha bajba kerülök. Biztonság érzetet ad, mivel én magam böte vagyok :D 25/L
2013. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze hogy vonzó
2013. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre ,hogy nekem az imponál ,ha látom hogy van amit saját kézzel csinált . Vannak tervei . Akar előrehaladni . Persze az sem gond hogy együtt teremtsék meg a lakást , házat csak legyen egy biztos pont a férfi . Valahogy mindíg idegesít ,mikor link alaknak szül egy nő és akkor megy a nélkülözés , nincs mit enni meg ilyenek .
2013. aug. 13. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez pontosan az a rész amikor kb az anyai ösztönök beszélnek belőled, meg a biológiai. Nem egy nyominak akrsz szülni, hanem akiről feltételezed, hogy képes lesz felnevelni a gyereket. A férfias férfi :) Teljesen normális, én is ilyennek akarok szülni! :)
2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!