Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom sok embernek felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom sok embernek felmerült kamaszkorában hogy bisex e vagy nem. Kamaszkorban természetes hogy vonzódást érzünk saját nemünkhöz? Jobban mint az ellenkező nemhez? Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm. L

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 17:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jaj de jó...én nem akarok az lenni. Lehet tenni ellene valamit?? Vagy eleve így születtem??
2013. aug. 14. 17:56
 12/21 A kérdező kommentje:
Lehet ellene tenni valamit?
2013. aug. 14. 18:02
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet ellene tenni semmit, ez bizony már benned van. De ezzel nincsen semmi baj! Ha téged zavar, nem is kell soha felszínre hoznod ezt a z énedet és senkinek nem kell tudnia róla...

De amúgy nem is biztos, hogy biszex vagy. Az, hogy elmerült benned valami külső hatás miatt is lehet, mondjuk nincs esetleg a környezetedben valaki aki biszex/meleg/leszbikus? Mert esetleg ez késztethet téged erre, hogy belegondolj, de majd később eldől ez még, hogy érzel-e a saját nemed iránt valamit, vagy sem. Mert ez is fura, hogy feltetted ezt a kérdést, de erről semmit nem írtál, pedig ha ez nincs meg akkor te nem leszel biszex. És különben is ez csak egy fogalom, ami ráadásul nincs is rendesen meghatározva, a valódi lényeg, ami számít az az, hogy te mit érzel. Fiúk iránt vonzódsz? Vagy lányok iránt? Vagy mindkettő? Csak ez számít... nem az, hogy mi itt mit mondunk, hogy te milyen nemi beállítottságú vagy.

2013. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
eszembe nem jutott!
2013. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló.

Mindkét nem vonz. De a lányok jobban. és van egy kis gond hogy én is lány vagyok :'(

2013. aug. 15. 10:17
 16/21 anonim ***** válasza:

Akkor bizony minden bizonnyal biszexuális vagy, de ez még mindig nem baj. :)

Csak azért kérdeztem, hogy tudod-e hogy kihez vonzódsz, mert nem attól leszel biszex, hogy felmerül benned, hanem attól, hogy kihez vonzódsz... de ezek szerint érzed ezt.

2013. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

És ha szerelmet érzek egy lány iránt ? :o

Vannak még ilyen emberek ? :'(

2013. aug. 16. 08:28
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen vannak elég sokan. Valahogy túl kell magad tenned rajta, hogy elkezdhess élni. Mert bizony így is lehet.
2013. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Akkor éljek így?! Hogy a saját nememmel létesítsek kacsolatot?!
2013. aug. 17. 08:42
 20/21 anonim válasza:
figylej ha összejössz egy fiúval szerintem még jól is jársz.a fiúd őszintén kétlem hogy zavarná főleg ha előtte csinálod akkor meg...így nincs azzal probléma hogy mindkét nem vonz.te vagy az ideális barátnő :D
2013. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!