Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes jelenség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes jelenség, vagy a saját gyengeségem?

Figyelt kérdés

Megannyiszor próbálkoztam lányoknál, ismerkedtünk, de valamiért sosem lett több egy-két randinál. És őszintén szólva meguntam, hogy mindig újra és újrakezdődik az egész ismerkedési szakasz, sablonossá, unalmassá vált, ezért már nem is nagyon kezdeményezek, mert már előtte látom lelki szemeim előtt, hogy úgyis ellaposodik az egész és amúgy sincs értelme. Tucatnyi visszautasítás után más is ennyire ráunt, vagy velem van gond? Hogy tudnám ezt kitörölni a csökött agyamból?


Húszon felüli fiú. Kövezni csak óvatosan, fáj! :D



2013. jan. 25. 21:44
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
95%
Senki, ismétlem SENKI nem kövez meg senkit, míg azt nem mondom, hogy jehova...
2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz helyen ismerkedsz. Utcán leszólítósdinek, meg netes társkeresőnek gyakran ez a vége.

Természetes élethelyzetek4ever!


Én is elég extrém helyzetben ismertem meg a párjaimat. Így direktbe sose ment. :D Véletlenek...

2013. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Járj el barátokkal, menj sörözni, legyél közvetlen és hamarosan találsz majd egy aranyos lányt! :) Hidd el, akkor fogsz vele összefutni, amikor nem is számítasz rá.
2013. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!