Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán a reménytelen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán a reménytelen szerelem mégsem olyan reménytelen?

Figyelt kérdés

Igen Megint Én vagyok...

Tudom pár ember már megunt itt gyakorin de a történteket nem akarom szó nélkül hagyni.

A Történet megint csak a 18 éves fiúról szól (aki én vagyok) bele szeretett egy nagyon jó barátba egy 15 éves lányba... bár ő vissza utasított

Itt a történet (nem írom le megint):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Viszont tegnap este.. történt valami ami talán remény fény lehet..

Olyat tett,mondott a lány... ami még eddig soha.. nekem..


El jött találkoztunk egy játszótéren fel ültünk a csúszdára.. le ültem le ült mellém....

Sajnos édesapám annyira beteg hogy 1-2 hete van még hátra az életből.. eljött a lány jobb kedvre deríteni...mivel barátom segíteni akar.. mellettem áll..

El kezdtünk beszélgetni...

erről arról.. kis idő múlva beleült az ölembe..amin meg is lepődtem kicsit hiszen barátként nézz rám.. és át ölelt.. valahogy szóba jött az hogy a szülei nem szeretnék ha a 25 évessel legyen együtt..

(Meg múltkor beszéltük mondta nekem hogy szakítani akar vele hiszen kezdi belátni hogy nem hozzá való és ugyan úgy iszik a csávó hiába ígérte már meg neki nem is 1x hogy nem fog többet inni.. eddig soha nem tartotta meg a szavát...

Most térden állva könyörgött a fickó a lánynak hogy ne dobja ki... adott neki egy utolsó esélyt... de úgy sem fogja meg tartani most sem ebben én biztos vagyok.

Mondtam is a lánynak hogy nem fogja meg tartani mondta "Tudom" hozzá tette ezt is "kicsit várom is már hogy megint igyon"...)

Ölemben ült át karolva voltunk..

El mesélte hogy az elején elsőnek velem akart össze jönni.. csak utána jött ez a 25 éves.. és bele szeretett..

Mondta még ezt is amin meglepődtem nagyon.

Idézem.. "Talán jobb lett volna hogy az elején veled jövök össze és nem ezzel a f.@.ssz... kalappal.. " csak hozzá tette még hogy (ugye barátok rokonok piszkálnak minket össze tesznek) hogy ha egypár lennénk akkor még jobban piszkálnának.. minket többen(a pasas nem foglalkozik vele eleget ezt ő mondta nekem mondtam neki

én mindig minden szavadra ugrottam amikor tehetem veled vagyok sokat foglalkozok veled.. ekkor megint át ölelt :)

Ekkor mondta még legyek ki tartó ne adjam fel.. (soha nem biztatott még.. most először fordult ez elő a 1.5 év alatt amióta utána futok..válaszoltam neki "Tudod ki tartó vagyok eddig is kitartottam"azt mondta "Igen azt látom.." Nevén szólítottam és kérdeztem tőle valamit

idézem:"El tudnál képzelni úgy mint a barátodat?" Azt válaszolta: "Igen el tudnálak (mosolygott közben).." át ölelt.. Ilyet soha nem mondott még nekem mert eddig mindig határozott nem -et kaptam tőle..


Ezek után magához szorított át ölelt miközben az ölemben volt..

Mondtam neki "Te nem tudod azt hogy én Mennyire Szeretlek

nekem te mindennél fontosabb vagy" karjaiban voltam és nem bírtam ki el sírtam magam.. szerintem meglepődhetett mert meg kérdezte "Te sírsz? :O" és rögtön ez után magához ölelt olyan szorosan mint még soha..miután el engedett meg fogta két kezével az arcom... fel emelte a fejem.. hogy rá nézzek.. el kezdte le törölgetni a könnyeim miközben mosolygott rám.. könnyes szemmel néztem őt.... kérdezi "meg nyugodtál?" ez után jól körbe puszilgatott az arcom meg a szám mellet..végig ölelt.. karjaimban volt én meg az övében..Ez után Mondta "jó barátod akarok lenni..Ne sírj..! lesz majd neked is barátnőd.." remegő hangon Erre válaszoltam...

"Nekem nem barátnő hiányom van..eddig is jól meg voltam tartós kapcsolat nélkül... Nekem nem akárki kell nekem te kellesz.!!! Én várok rád nekem te meg érsz annyit.."

nem mondott rá semmit csak át ölelt.. Ez az 1 óra volt életem legszebb órája míg végig ölelt puszilt. nekem le írhatatlan érzés volt...


Ez sose fogom elfelejteni..neki.. nem tudom van e remény még is és van e annak értelme hogy én még mindig szeretem és küzdök érte..

Most láttam először az 1 év alatt amióta bele szerettem..

hogy talán még is elérek nála valamit ...

Mit gondoltok?

akik előző kérdéseimre válaszoltak azok véleményét szeretném..kérni Tudom h nem vagyok normális.. de szeretem és nem tudom nem szeretni..



2013. aug. 14. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De, azért reménytelen szerelem, mert reménytelen.


LOGIC.

2013. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édesapáddal kéne töltened a szabadidőd gyk helyett....
2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1esnél a pont.
2013. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam édes apámnál.. :/ ott voltam ma egész nap de mivel kórházban van hozzánk 60 km-re buszozni kell buszhoz vagyok kötve... haza kell jönnöm.. este nem tudok ott lenni... de ő a kórházból már nem, fog haza jönni . :(
2013. aug. 14. 21:26
 5/15 BlackSword ***** válasza:
2013. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló te csak a kérdést olvastad és oda írtad hogy a reménytelen reménytelent jelent.. LOGic ne írj ha lusta vagy el olvasni azt amit le írnak :D
2013. aug. 14. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok 100 oldalt végigolvasni, mert külalakra is láthatóan érdektelen olvasmány lenne.


Legközelebb írj érdekesebb regényt, pl. thrillert, azt elolvasom.

2013. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire komoly a dolog, a helyedben nem adnám fel, amíg esélyt látok.
2013. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez nem kitaláció... :/ ez sajnos az életem..
2013. aug. 14. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne kergess hiú ábrándokat!
2013. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!