Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet tenni? Teljesen reménytelen szerelem.

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. A nyarat rég nem látott rokonoknál töltöttük Miamiban, pár napja érkeztünk. Azóta csak egyetlen lányra gondolok. A legcsodálatosabb pultosra. Az első nap,amikor mentünk ebédelni megbabonázott, szerelem volt első látásra.Már, természetesen az én részemről. Sajnos nagyon minimálisan beszélek angolul, ezért valószínű lányos zavaromban amikor próbáltam vele kommunikálni, sikerült hülyeségeketis összehordanom.(ezt abból is sejtem, hogy néha iszonyat furcsán nézett, és ha kérdeztem nem is válaszolt, csak nevetett, de azt is bájosan :) ) Na de a lényeg, egy közös képem van vele, és megbeszéltük, hogy néha írunk egymásnak e-mailt. (Legalábbis én ezt próbáltam neki elmondani, remélem nem valami oltári marhaságot hordtam neki össze akkor is). A kérdés..úgy érzem életemben először szerelmes vagyok, de ez a kis távolság, úgy érzem utamban áll.Hogyan tudnám a legkönnyebben elfelejteni, és élni az unalmas, normális életemet?Valószínű, semmi esélyem Őt újra látni,?

2013. aug. 5. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Ha még mész ki Miami-ba láthatod ,de úgy ,hogy nem nagyon tudsz angolul és a távolság sem kicsi , így nem sok esély van erre a kapcsolatra. Szerintem szerelmes az nem lehetsz mert nem nagyon beszéltél vele vagyis csak a külseje tetszett meg neked, de az nagyon. Próbálj meg itt keresni egy lányt akivel tudsz kommunikálni is .:)
2013. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

igen, valószínű, nem látod. (Bocsi)- viszont még előtted az élet. és ha tartjátok a kapcsolatot, talán van esélyed, hogy

beléd szeret, és ha az valóságos lesz, láthatjátok egymást,

vagyis eszt már csak ell kell érni.(: de mondom, más lányok is vannak, ami nem bíztató

2013. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!