Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A cicanadrág tényleg ribis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A cicanadrág tényleg ribis?

Figyelt kérdés
Én szeretem hordani, mert kényelmes, és általában hosszított felsõkkel szoktam felvenni.Normális alakom van, fel merem venni.Több, mint egy éve van barátom, tehát az sem mondható, hogy mindenkivel összejövök. Olvastam viszont egy kérdésben, hogy "a csaj ribisen viselkedik: folyton cicanadrágot hord". Szóval nektek mi a véleményetek errõl? :)
2013. aug. 15. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kizárólag otthoni viselet szerintem, függetlenül attól vékony/telt vagy-e.
2013. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy hordod ahol nem takarja semmi a feneked akkor szerintem ribis. Erre nincs jobb szó ennyi erővel már nadrág nélkül is lehetne mászkálni.


F/20

2013. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
eléggé ribis max otthon
2013. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Hosszított felsővel nem gáz. A ribis viselkedésbe nem csak az tartozik bele hogy összejössz mindenkivel, hanem az öltözködés is. :D
2013. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire gáz? ismertek olyat, aki nem ribi és simán hord ilyet?

amúgy általában hosszított felsõvel,veszem fel, szóval a fenekem mindig takarva van. Mondjuk a barátom nagyon szereti, ha nála vagyok, akkor simával is felveszem :)

2013. aug. 15. 09:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, szép, most én is megtudtam, hogy ribis, pedig az egyik legkényelmesebb és legkedveltebb ruhadarabjaim közé tartoznak...


Én sose tartottam magam ettől ribisnek, de ezek szerint rosszul hittem.

2013. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ribis. Csak az a lények, hogy tényleg ne egy 90-120 kilós nő vegye fel, mert a cicanadrágban kerek popsikra számítana az ember nem valami töltött hurkára.
2013. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ribis, csak szexi:)

19/F

2013. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha elvan takarva a popsid nem ribis szerintem

Ha nincs akkor az.


Persze utcán értem.. otthon tökmind1

2013. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem benne a lányok fenekét :D
2013. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!