Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy pasi megbánó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi megbánó arccal azt mondja, hogy "nem ilyen lánynak ismertelek meg", akkor mit éreztek?

Figyelt kérdés
Lányok, ha egy pasi megbánó arccal azt mondja, hogy "nem ilyen lánynak ismertelek meg", akkor mit éreztek?
2013. aug. 15. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Lányok, ha egy pasi megbánó arccal azt mondja, hogy "nem ilyen lánynak ismertelek meg", akkor mit éreztek?
2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak, mert három a magyar igazság:D
2013. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szomorú lennék, de azt mondánám neki hogy: Sajnálom, de ha megváltoznék akkor azt mondanád hogy nem vagyok önmagam...
2013. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pofánverném,szétrugdosnám.........................az ilyen pasi nem is pasi.azt mondanám neki hogy igazából nem is ismer engem,és nem tudhatja milyen vagyok igazából.amit éreznék az meg a düh és a megbánás lenne.de mivel megbántott ezért dühös lennék,és nagyon elverném azt a megbánó pofáját..igazából nem vagyok ennyire agresszív,de egyszer már velem is csináltam igy és húúú de bánom hogy szomorkodtam és nem vertem szét azt a beképzel képét.....:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2013. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám. Aki próbál bűntudatot kelteni és megváltoztatni engem, az egy idióta.

Az vagyok, aki, ha ez nem tetszik neki, akkor elmehet a #@/; ...

2013. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól ki mondaná,és miért.Vissza reagálnék annyit,hogy én sem téged ilyen fiúnak.:)
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Attól függ ki mondaná.
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csalódott benned, de attól függ hogyan mondja. Mert lehet ezt pozitívan is mondani pl ha arra érti hogy "nem ilyen kalandvágyónak ismertelek meg" stb. Szóval egy kapcsolatban az oké, hogy csalódik az egyik fél, de ha ezt mondja akkor (bizonyos esetekben) nem téged szeret, hanem egy elvárást, egy elképzelt ideált a fejében.
2013. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez abszolút attól függ, mire/miért mondja. Amennyiben jogosnak érzem, szemlesütve töröm a fejem azon, miképpen engesztelhetném ki, viszont ha nem, csalódok az ítélőképességében és gúnyosan rávigyorgok egy "sajnálom"-mal.
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy gúnyosan rávigyorogsz? Te mégis mióta kezeled így a szerelmeidet? Kicsit leereszkedhetnél a magaslóról, utolsó. Még ha nincs is igaza, akkor sincs jogod gonoszkodni vele. Hihetetlen egyesek mit értenek párkapcsolat alatt. A meghittségnek lőttek ha te így kezeled a párod.
2014. jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!