Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak fontos a megjelenes, sportol a pasi, akkor miert nem akarja, hogy a baratnoje is hasonlo legyen?

Figyelt kérdés
Olyan csajokkal jon ossze, akik mind eleg testesek no letukre, az olyan csajok, akik formasabbak esetleg kicsit vekonyabbak szoba se johetnek nala. Miert van ez?
2013. aug. 14. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az tetszik neki?
2013. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általában pont hogy sportos lányt akarnak
2013. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt ízlések és pofonok, másrészt nekünk pasiknak veletek ellentétben nem minden a külső.
2013. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy ilyen sportosabb pasi tetszik, de eszre se vesz(pedig regen tetszettem neki), pedig nem vagyok duci, csak a csipomnek van kis plusz, de a amugy normalis testalkatu vagyok, bezzeg a teltebb csajokra bukik
2013. aug. 14. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
De fogd már fel,hogy azok a lányok tetszenek neki.Ennyi kész.Téma lezárva.Keress mást!
2013. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én sportos vagyok, de ha már van egy kis felesleg a csajon akkor behányok. Nem tudom mi ez az általánosítás...
2013. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 azért ne túlozz
2013. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!