Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ki, hogy a normális fiúkat vonzzam?

Figyelt kérdés

Nem hordok kivágott felsőket, szoknyákat, még csak cicanadrágot is alig!! Normálisan nézek ki. A külsőm már csak azért sem kihívó és "érdekes", mert egyrészt az egyszerű,letisztult dolgokat szeretem, másrészt nincs szükségem rá.

Csak akkor nem tudom, hogy miért (és elnézést, de igaz!) a suttyú fiúkat vonzzom.. Nem értem. Aki meg szimpatikus lenne, és tetszik nekem külsőre is, az észre se vesz :(

Így nagyon sok srácot utasítok el, sajnos nem jön az a fiú, akire én várok. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, tényleg! A külső nem teljesen mérvadó, nekem nem kell tökéletes pasi! Az a lényeg hogy okos legyen és humoros. Meg mondjuk (és oké, ebből nem adok) ne legyen vasággyal 40 kiló és legyen ápolt. Ennyi :\

Mégse vonzzom az ilyen fiúkat.. Min változtassak? Lehet az a baj hogy idősebbnek nézek ki a koromnál? Mert 16 vagyok és rendszeresen azt hiszik hogy minimum 18 vagyok.. :S Bár elismerem, fejben tényleg érett vagyok. Lehet hogy külsőben is? Ez a baj?


2013. aug. 15. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

"Hogyan nézzek ki, hogy a normális fiúkat vonzzam?"


nem vagy te még olyan érett fejben, mint ahogy gondolod...

2013. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Van ám egó!
2013. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Na most a leírás alapján én a normális fiú kategóriába tartozom. Mégsincs semmi bajom az öltözködéssel, amit leírtál. Akkor most mégse vagyok normális fiú, vagy inkább a belső tulajdonságaid azok, akik taszítják az ilyen fiúkat?
2013. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg okosabb, intelligensebb lenni egy kutyánál, és legyen csöpp önbizalmad.
2013. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tizenéves hisztiroham...

Talán nem gondolkodtál még azon, az "érett" fejeddel, hogy nem a külsődben lehet a hiba? Mert te szinte csak arról írtál, pontosabban rinyálsz. Nem lehet, hogy a kisugárzásod egy nagy 0, visszataszító, és olyan vagy emberek között, mint egy darab deszka? Mert szerintem lehet...

gondolkodj el ezen, és ne picsogj.

2013. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát..inkább a belsődön kellene változtatni..ha normális fiúkat szeretnél megismerni...írj rám..ha szeretnél, kíváncsi lennék hogy mi a baj..miért nemtetszel normális fiúknak...

17/F

2013. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj, ti félreértetek!!!

Csöpp önbizalom meg van, ugyanis ha nem mondanák mondjuk, hogy "ma jól nézel ki", annyi önbizalmam lenne mint egy vakondnak. Csakis visszajelzésekből tudok "erőt" kapni, mert nélkülük elveszek..

És kimaradt hogy a *számomra normális fiúkat.

Ugyanis én pl. nem cigizek, mégis a láncdohányos talál meg.. Soha nem csalnék meg senkit, mégis a város legnagyobb szoknyapecére talál meg, aki ráadásul nem tud leírni helyesen egy rövig mondatot se..

Ilyenekre gondolok. És ha sokra tartanám magam, akkor egy Ryan Goslingnál nem adnám lejjebb a szintet.. És nem erről van szó! Most a belsőre irányult a kérdés!

És amúgy, csak a kinézetemmel lehet baj, ha ilyenek akarnak velem megismerkedni.. Tehát remélem nem a személyiségem az oka..

2013. aug. 15. 20:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szokásom "picsogni" :)
2013. aug. 15. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Na most már kíváncsivá tettél, hol laksz?Egyébként azok a fiúk akik neked tetszenek szerintem félnek odamenni hozzád.Szerintem kezdeményezz Te.
2013. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy írjál! Tőlem kapsz egy esélyt!;)
2013. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!