Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem a magyartanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem a magyartanárommal. Várjuk ki ezt az egy évet vagy mi legyen? Mit tennél?

Figyelt kérdés

Most leszek 12.-es gimiben, júniusban múltam 18 éves. A magyartanárom (csak a faktot tanítja nekem) 27 éves, ez volt az első éve a mi iskolánkban. Végig szimpatikusak voltunk egymásnak, mert imádom a magyart, a költészetet. Novemberben már láttam rajta, hogy én vagyok a kedvenc diákja a csoportban. Aztán összetalálkoztunk a színházban meg többször is a városi könyvtárban.

Facebook-on is ismerősöm, sokat beszélünk. Amíg volt iskola, addig az órai dolgok miatt írt vagy én neki, de most nyáron egy darabig nem is beszéltünk. Július közepén rám írt, hogy nincs-e kedvem elmenni egy felolvasó estre. Mondta, hogy ő is ott lesz. Elmentem, nagyon jó volt. Egy hétre rá elhívott kávézni, hogy "beszéljük meg, hogy mennyire tetszett nekem a Zabhegyező". Igent mondtam. És megkérdeztem, hogy nincs-e kedve színházba jönni, mert nem tudnék kivel menni.

A színház után elkísért az utcánkig (hisz nehogy egyedül menjek a sötétben :)) és... megcsókolt.

Azóta minden nap találkozunk, és beszéltünk is már erről. Hiszen ez az állásába kerülhet!

Várjuk meg titokban ezt az egy évet? Te mit tennél?

18L



2013. aug. 15. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
szerintem te nem vagyok normális az én suliban rengeteg a pedo tanár...
2013. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A beteg szerencsétlen.


Neki ez az àllásába kerülhet szval..ne csókolózzatok a folyosón.

2013. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok 1 évet, és próbáljátok meg eltitkolni.
2013. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten kussoljatok, míg te abba a suliba jársz.

Egyébként sok fiatalabb tanár csak a kufircot keresi a tizenéves középsulis lányok között, élj ezzel a tudattal.

Nálunk is voltak ilyenek, ki is bszták őket.

2013. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyetértek!!!!!!


Első voltam.

2013. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bp-re jársz suliba?

Nekem is van egy ilyen magyar tanárom. Fiatal, idén kezdett el tanítani, és színházban voltunk a suliból pár osztállyal, ő is ott volt. Elvileg bejövök neki, vagyis nagyon úgy viselkedik az osztálytársaim szerint is.

2013. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem Budapest :) Egy másik nagyváros.
2013. aug. 15. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Az új barátod az állást kockáztatja, te meg a tanulói jogviszonyod.


Nem hiszem hogy 18 évesen 27éves pasira vágysz..de lehet majd 2 év múlva rájössz hogy leragadtál mellette.

Kussoljatok, bár megnézném apád mit szólna ehhez:D

2013. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Várjatok ki ezt az évet, nem éri meg a lebukást. Ha leérettségiztél, akkor kezdhettek újra randizgatni. Ha tényleg fontos vagy neki, akkor tud várni egy évet. Attól még találkozhattok, de óvatosan, mert ebből tényleg nagy botrány lehet.
2013. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért emeltem ki a kérdést, hogy tudjak írni! A régi felhasználóm le lett tiltva a tesóm miatt.

A lényeg annyi, hogy azóta is együtt vagyunk:)) Leérettségiztem, minden jól ment. Néhányan persze meglepődnek, amikor látnak minket az utcán együtt, de minden tökéletes:)

2014. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!