Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves aluli személynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves aluli személynek kiadják a boltokban az óvszert?

Figyelt kérdés
Igazából én 17 éves vagyok, csak hát nem értem. Sokan azt mondják, hogy nem adják ki, pedig azt tanítják, hogy védekezzünk, de akkor mégis hogyan?
2009. okt. 28. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy kiadják! kötelesek kiadni, erre nincs szabály mint pl. a cigire, alkoholra. ki kell adniuk. persze én is hallottam már olyat, hogy nem adják ki. nekem eddig mindig kiadták. 16/L
2009. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogyne adnák ki!Én 14 évesen vettem először:D

A boltos furán nézett rám de nem szólt semmit:)

2009. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
odaadják. drogériában vedd. vagy coop, vagy ilyesmik.
2009. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tescoban nem akarták kiadni... pff 17 /f
2009. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól felpofoznám azt a boltost, pénztárost, aki nem adj aki a kotont. Normális???? Az abortusz jobb? Vagy ha a 18 alatti lány tablettát szed, és trombózist kap tőle, mert nem írják ki neki az APC rezisztencia vérvizsgálatot. ami kiszűri a hajlamot? ...Egyesek azt hiszik, attól majd nem fognak dugni a 18 alattiak, ha nem kapnak óvszert? Ne csináljunk már itt is keresztény USÁt könyörgöm... Egy értelmes keresztény se így akarná a fiatalokat a szexről lebeszélni....
2009. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-et értek az előttem szólóhoz! amúgy kikell adniuk mert 1 részt haszon is, másrészt kötelező kiadniuk. Ha nem adják ki, egyszerűen kérdezd meg ha terhes leszel 17 évesen annak jobban örülnek majd?


amugy ha 1 helyen nem megy akkor a 2.-nál meglesz nefélj :)

2009. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eladó az óvszer, mennyiségtől és minőségtől függetlenül, neked is, így vásárold bátran, csak lehetőleg ne használd, mert te még abszolút hülye vagy hozzá, és maximum csak felfújni tudnád, nem felhúzni.
2009. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már bocs de megkérdezhetném, hogy te mikor feküdtél le először másik nemű személlyel?
2009. okt. 30. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!