Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg elvárjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg elvárjátok, hogy odamenjenek a fiúk hozzátok az utcán, boltokban, buszmegállóban vagy ma már inkább ti kezdeményeztek, ha bejön egy fiú nektek? 16/F

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a bátor fiúkról, akik odamernek menni ismerkedni ismeretlen lányokhoz akárhol, akármikor?


Kort is írjatok, köszi!


2011. szept. 13. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Én szoktam nekik örülni :D Persze kevés olyan van, aki odamer jönni hozzám


18/L

2011. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mentem még oda utcán lányhoz, meg máshol se, és nem is fogok, mert egy félős fos vagyok:D 18F
2011. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Összes pasi az:D
2011. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon folyamatosan azt írják, hogy márpedig hozzájuk ne menjenek oda az utcán. Aztán sírnak, hogy senkinek sem kellenek.
2011. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Hozzám jöhetnek, csak senki sem mer :D
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
18:48 vagyok. Shanana, ezt örömmel hallom:D De azért vannak kivételek.
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért kedves shanana? Te talán valami szörnyű, gonosz, negatív energiákat áramoltató, transz-univerzális lény vagy vaginával?


Amúgy szerintem itt a Liberalizmus, meg az emancipáció, meg a feminizmus, úgyhogy a nők is kezdeményezhetnének végre!


17/F

2011. szept. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, ha odajönne hozzám. Na persze nem mindegy, hogy ki. Amikor a múltkor egy csöves kinézetű, 45 év körüli, büdös pasi jött oda hozzám, aki mellesleg bűzlött a piától, nem örültem. Szóval normál határok között örülnék neki, tehát mondjuk korban hozzám illő, normális, ápolt pasi jöhet nyugodtan.


Azt mondják rólam, hogy mosolygós és barátságos vagyok, de azzal, hogy én menjek oda egy fiúhoz, aki tetszik és kezdjek vele beszélgetés, van egy kis gondom. Ilyenkor kicsit félénké válok, pedig egyébként nem jellemző rám, hogy félénk lennék. Még csak az új helyzetektől sem válok félénkké, mikor középsulis lettem, mikor új tanárokat kaptunk stb. akkor sem volt semmi félénkség, csak a pasiknál.


Lényeg a lényeg, nem várom el, szerintem ezt nem is szabad elvárni, de nagyon jól esne, ha egy normális, szimpatikus fiú odajönne hozzám. :))

16/L

2011. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány létemre mondom, hogy szerintem csak akkor van joga egy csajnak bármelyik pasira is ráaggatni a 'gyáva fos' jelzőt, ha ő maga lazán leszólít srácokat az utcán.

Én nem várok el semmit, mondjuk eleve nem vagyok híve az efféle ismerkedésnek. Viszont aki elvárja, az csak akkor tegye, ha ő is képes lenne a "feladat" teljesítésére.

De ez csak magánvélemény.

2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Miért kedves shanana? Te talán valami szörnyű, gonosz, negatív energiákat áramoltató, transz-univerzális lény vagy vaginával?


Amúgy szerintem itt a Liberalizmus, meg az emancipáció, meg a feminizmus, úgyhogy a nők is kezdeményezhetnének végre!


17/F


-----------


Ahogy mondod, kedves barátom. :D

Én egy szörnyű, gonosz, negatív energiákat áramoltató, transz-univerzális lény vagyok vaginával :D

2011. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!