Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitott velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátom. úgyérzem széthasadtam belülről. Nagyon hiányzik. Hogy kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

Egy hete még semmi nem volt...néha gyerekes voltam de én csak vicceltem azzal..nem komolyan csináltam.

És most azt mondta már nem érzi azt amit előtte.Nem hiányzom már neki...és tegnap szakitott.

Nem tudtam az éjjel aludni annyira rossz volt.4* felkeltem.Nagyon hiányzik.Nem bírom..

Hogy kaphatnám vissza?! Bármilyen ötletet szivesen fogadok!!


2013. aug. 16. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele! Mi volt az oka, hogy szakítottatok?
2013. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pár hét és jobban leszel. Ne akard visszakapni, "újramelegítve csak a töltött káposzta jó"...
2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De én annyira szeretem

Beszéltünk tegnap de én végig sirtam és az utolsó 5 percbe szedtem össze magam annyira hogy kérdezgessem miért.

Azt mondta hogy nem hiányzom már..nem érzi azt amit az elején.

Azt mondta jó akkor függőbe hagyjuk,de szerintem csak azért hogymenjek már el tőle.

Holnap elvileg találkozunk még vissza adom a ruháit.

Mit csináljak akkor?

Iszonyatosan hiányzik!

2013. aug. 16. 12:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,hagyd hogy teljen az élet és majd lesz valami még az is lehet,hogy összejöttök újra de nyílj ki a világ felé sírd ki magad a barátnőd vállán egyél csokit..
2013. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De nagyon hiányzik...

nem birom én így..

szörnyű!!

2013. aug. 16. 12:37
 6/13 anonim ***** válasza:
pár napig, 1-2 hétig nem lát aztán majd elkezd visszasírni meglátod. jó esetben persze. 1 nap után még nem érzi a hiányod. lehet csak túl rá voltál akaszkodva. egy-két hétig felé se nézel majd elkezd kaparni visszafele.
2013. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Már a volt barátnőit is visszatiltotta facebookon..

gondolom beszélget velük..

biztos újra összejön valamelyikkel.

Engem szerintem már nem szeretne..

De én nagyon szeretem!!!

2013. aug. 16. 12:44
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem birom ki hetekig nélküle
2013. aug. 16. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:
figyelj most így érzed és nem aztmondom hogy jövőhéten már semmit nem fogsz érezni hogy nem fog hiányozni neked mert fog meg még szeretni is fogod....de viszont el kell fogadnod a döntését hogy ő már nem veled akar lenni és azzal hogy ezt nem fogadod el azzal csak magadnak ártasz! Hosszú folyamat lesz és lehet soha nem fogod elfelejteni őt de enyhülni fog ez az érzés az biztos:) foglald mle magad..barátnők, zene,akár egyedül egy séta a bevárosban vagy akárhol..sok sikert a továbbiakoz!:)
2013. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
beszélgess róla valakivel.. idővel elmúlik.. nézz sorozatokat.
2013. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!