Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fáj egyeseknek, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fáj egyeseknek, hogy én alkohollal akarom elfojtani a vágyaimat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, barátnőm nem volt soha és most sincs, pedig én próbáltam tenni érte, hogy legyen. Minden nap iszok, és ezt nem bírják tesómék elnézni nekem. De hát ha nőm nincs, mitől érezzem jól magam, vagy nekem még ennyi öröm se lehet?!
2013. aug. 16. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
válassz más lightosabb drogot...
2013. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél lájtosabbat? például?
2013. aug. 16. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

talán ha kilépnél a önsajnálatból és találnál magadnak egy hobbit... fussál, biciklizz, túrázzál, nevelj csirkéket ne költsd a pénzed piára, mert felesleges

ennyi erővel vehetnél egy pisztolyt és le van tudva, azt a pénzt csak egyszer kell kiadni

2013. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholtól nem boldog leszel, hanem részeg. Óriási különbség.

Keress magadnak valami egészségesebb hobbit.

A vágyaidat pedig a kis kezeddel is ki tudod élni addig, amíg nincs nőd.

2013. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sportra teszek nagy ívben, mivel ahhoz egy vagyon kell (kondiztam régebben és pont ezért hagytam a fenébe).

Nem is azt mondtam, hogy boldog vagyok az italtól, hanem, hogy jól érzem magam. De marha idegesítő, amikor jövök haza este a kocsmából, szinte még haza se értem, tesómék egyből ugatnak, hogy "már megint beb*sztál, minek kell vedelni, mekkora bunkó vagyok" stb. Mit dirigálnak nekem olyanok, akiknek már volt millió kapcsolatuk? Arról nem is beszélve, hogy néha ők is isznak... agyam eldobom.

2013. aug. 16. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, hogy sportolni drágább, mint piálni...

Jó, a kondizás lehet, hogy drágább, pláne ha veszed a sok fehérjeszart, meg kokszot. De léteznek más sportok is. Amiknél a havi tagsági díj kb annyi, mint amennyit 3 nap alatt eliszol a kocsmában.

2013. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!