Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire jó egyeseknek? (Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pixi3 kérdése:

Ez mire jó egyeseknek? (Elég hosszú sry)

Figyelt kérdés

Na. Ahogy itt elnéztem van mindenféle ember, szóval muszáj ezt megkérdeznem és remélem néhányban gondolatot is ébresztek és választ is kapok az én kérdésemre. Tehát:


Miért van az, hogyha valaki nem felel meg a társadalmi kinézetnek akkor azt kiröhögik vagy megalázzák nyilvánosan? Legyen az 100 tonna, vagy elfuserált fejű, rosszul öltözött, abszolút kocka, feltűnő külsejű melegek stb. (Én a 100 tonnás kategória vagyok, bár annyi nem vagyok de azért meglátszik a súlyfelesleg)


És elmegyek az utcán, tök normálisan és általába mindig egy csapat srác, vagy lány vagy vegyes, hangosan nevet vagy kigúnyol, megaláz, beszól az alakom miatt. Igen tisztába vagyok vele hogyan nézek ki nem értem miért kell ezt hangosan szóvá tenni. Miért nem tudnak az emberek önmagukban örülni hogy de jó én nem vagyok ennyire rusnya. Gratulálok.


Továbbá, én nem is értem.. aki csinált már ilyet mondja már meg. Mi játszódik le ilyenkor a fejedben amikor ezt csinálod? Tök őszintén. Mert én egyszerűen nem értem. Ha még ismerne és lenne valami alapja kinevetni mert aberrált, bunkó flegma csitri vagyok és rájátszok a dolgokra de nem. Tök vadidegen emberek csinálják ezt, egyáltalán nem ismernek én sem őket akkor miért jó ez? Hogy jön ahhoz akárki is hogy tök ismeretlenbe leszóljon/beszóljon.


Mielőtt valaki belekezdene az ilyen kommentárokba hogy sopánkodás helyett fogyózni kéne. Vezettem egy listát a kísérletekről azt hiszem 14 féleképpen próbáltam meg lefogyni, és nem csak csoda szerekkel hanem rendes mozgással sőt még koplalással is. Teljes lelkiismerettel mondom hogy csalni sem csaltam mert mindig volt aki odafigyelt arra hogy ez ne forduljon elő.


Egy idő után feladtam, már nem érdekel viszont az továbbá is kísért hogy amikor olyan helyre megyek ahol sok ember van (áruház, fősuli, vonatállomás) akkor már elfog az undor jajj ma milyen szemetekbe futok bele akik beszólnak és ezúttal milyen frappáns jelzőket fogok hallani.


Köszi, hogy elolvastad, és ha értelmes választ adsz azt is köszi.



2013. ápr. 21. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos az ilyen csoportok általában olyan okokból gúnyolják az egyedülállót mint,

1.: Valamiről valamelyik el akarja terelni a figyelmet.

2.: Ki akarja hangsúlyozni saját maga előnyeit mások hiányosságaival.

3.: Egyszerűen ilyen a jellemük.



Ha ez megnyugtat engem általában pedofilnak néznek.

2013. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mai társadalom degenerált... lenézik a másikat ha már egy icipici szeplő van az arcán azért is kigúnyolják... és ne foglalkozz mással ez az ő bajuk...ha te így jól érzed magad szard le a világot és élj :) Ne foglalkozz velük ki mit mond... engedd el a füled mellett... bevallom régen én is ilyen voltam még általános koromba...de mára kinőttem... és nem szép dolog másokat kifizkázni mert mások nálunk... és attól h teltebb vagy lebegjen a szemed előtt h te sokkal de sokkal értékesebb ember vagy mert nem nézel le másokat...az ilyen agyon pláza cicázott fiúkat és lányokat meg szard le :)
2013. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h van erre magyarázat én vékony vagyok és a gúnyolódók a barátaim. megpróbálom megvédeni őket(akiket gúnyolnak) egyszer még össze is jöttem egy helyes de naon kocka fiúval. én sem értem mért kell törnöm magam mért nem jönnek rá h ez nem menő
2013. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezted, hogy ilyenkor mit gondolnak az emberek..

Mikor én a barátaimmal sétálgatok az utcán ők is ugyanezt csinálják elmegy mellettünk egy tag, aki valamilyen okból nem tetszik nekik és egyből röhögnek vagy odaszólnak valamit..

De ilyenkor mindig szólok nekik, hogy ne csinálják és elég kellemetlenül érzem magam miattuk.. És sajnálatot is érzek az egyén iránt, hogy mit érezhet ezek után..

Mindenesetre mindenkiben lehet találni olyat, ami nem jó... És ne foglalkozz az ilyen emberekkel, visszafogják kapni a sorstól.;)

2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" Nem hiszem h van erre magyarázat én vékony vagyok és a gúnyolódók a barátaim."

És őket te a barátaidnak nevezed?:o

2013. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az empátia teljes hiánya miatt.
2013. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez intelligencia kèrdèse.nincs nekik.ez van. majd visszakapjak a pofonokat az elettol
2013. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy réteg, aki imádja ezt csinálni. Hogy miért, azt ne kérdezd. De talán vigasztal, hogy ha épp nincs bajuk veled, akkor meg azért szólnak be. (ki, mit, hogyan, és hányszor csinálna...) Ez sem valami lélekemelő. Hangulatomtól függően néha visszaszólok nekik, ez általában le szokta csendesíteni őket, de talán legjobb nem meghallani...
2013. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül lefogyni, akkor fordulj orvoshoz, akár hormonális betegséged is lehet.

Próbálj meg olyan ruhákban járni, amik nem hangsúlyozzák ki az alakodat, akár orvosi segítséggel próbálj meg lefogyni. A helyzet az, hogy akármilyen felszínesnek tűnhet ez, rajtuk nem fogsz tudni változtatni, magadon viszont igen: vagy megszünteted az okot a gúnyolódásra (lefogysz), vagy szándékosan megváltoztatod a személyiségedet, hogy ne érdekeljen (az, hogy nem csinálsz semmit soha ne legyen opció :)). Az előbbi még mindig jóval kevesebb fájdalmat okoz, mint az utóbbi (saját tapasztalat alapján) és jobb eséllyel leszel boldog, nem önbecsapáson alapul, ha nincs extrém túlsúlyod nem is kell sokat "kibírni", fél év vagy egy év alatt ideális alakod lehet és egészségesebb leszel, jobban érzed magad a bőrödben (tesiórákon nem te vagy az utolsó, hétköznapi mozgás- séta, biciklizés, lépcsőzés nem fáraszt ki, kevesebbet izzadsz, nem kell annyira a szagod miatt aggódni vagy hogy kibuggyannak a hurkáid ha leülsz, stb.).

18/F aki 20 kilót fogyott (100-80 190 centihez)

2013. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!