Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek életem szerelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek életem szerelmével miután elutasított?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy ugye 1. szerelemben vagyok. Ez jó is de rossz is egyes szempontokból nézve :S. Ugye még nagyon fiatal vagyok szerintem a szerelemhez (13). Igazából a minap túlestem életem 1. szerelem bevallásán vagy, hogy fogalmazzam meg ezt. És eddig még semmi baj. Ugye természetesen ő nem úgy tekint rám, csak barátként fogad el.

Igazából mikor mondta kicsit elszomorodtam de beletörődtem . És ugye 2 hét múlva fogok vele újra találkozni. És az ugye már majd nem merek vele beszélgetni. Ugye 1000% hogy majd oda jön hozzám. Mert meg egyeztünk hogy továbbra is jó barátok leszünk. És már nem tudok úgy beszélni vele mint eddig... Hogy szólítsam meg mostantól? Ciki hogy ez mondom de félek tőle... Félek vele már beszélgetni. Olyan furán érzem magam, hogy tudja hogy szeretem. Hogy beszélgessek ezután vele? Mit tegyek? Segítsetek! :(

13/F


2013. aug. 16. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ő "életed szerelme".
2013. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel 1. szerelem én ugy érzem
2013. aug. 16. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

életünk első szerelme az oda vissza van.

szóval tényleg nem ő az.


próbáld kerülni, mert csak magadat sanyargatnád a társaságával. korrekt volt veled. fogadd el.zárd le.

2013. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha megszólit?
2013. aug. 16. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
"anyud egy kutyag3c!" done deal.
2013. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez mit jelent? XD
2013. aug. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!