Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam tudtára hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogyesz98 kérdése:

Hogy adjam tudtára hogy nem érdekel?

Figyelt kérdés
Egy srác kétszer találkozott velem eddig az életben, és folyamat írogat meg nyomul...Az apja jó barátom akinek "nagy álma" hogy összejöjjünk a sráccal, de nekem nagyon nem bejövős srác. Volt hogy elhívott és nem válaszoltam neki hogy mennék, meg más egyértelmű (nekem legalábbis az lenne) dolgokat csináltam, hogy hagyjon már békében, de nem vágta le a helyzetet. Írjam meg neki face to face hogy felejtős, és hogy hagyjon békén? (azért vannak ezzel a lehetőséggel problémák mert nem akarom hogy az apja megsértődjön)
2013. aug. 16. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Most figyelj: "Nem érdekelsz"
2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Sajnálom,de nem szeretnék veled ettől közelebbi kapcsolatot." Ennyi.
2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!