Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem leszek a szeretője!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem leszek a szeretője! Miért nem érti meg!? Kikezdett velem egy férfi! Nem tudom hány éves nem is érdekel. Van felesége gyereke! Hogy adjam a tudtára ennél jobban?

Figyelt kérdés

Na egy pasi megállított az utcán hogy ő felfigyelt egy alkalommal rám!Megtetszettem neki!Kérdezte van-e barátom mondtam nincs és alakulóban van, ő erre ő vele nem ismerkedek meg!Mondom neked családod van!Elkezdi:nem érti meg magát az aszonyal és kit érdekel!Írkál nekem iwiwre hogy talizunk meg hogy szivesen megismerne közelebről ha akarom titokba is tarthatjuk!

Nem válaszoltam neki pedig már küldött 4 levelet is!Miért nem veszi a lapot!Mondjam meg neki kerekperec hogy nem és kész?


2010. jún. 4. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és ne válaszolj a leveleire.
2010. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki!
2010. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért eddig nem mondtad meg neki, hogy nem? Még szép, hogy kerek perec nemet kell mondjál rá. De ne kedvesen próbáld visszautasítani. Ne sajnáld a pasast neki CSALÁDJA van!!! Ja és részvétem egy iylet lekoptatni nem kicsi feladat lesz. (volt már részem hozzá) Legjobb, ha elég erőteljes nemmel válaszolsz neki és többet nem is figyelsz rá akár a levélbe is beleírhatod, hogy letiltod iwiwről és le is tiltod így ott nem írhat többet neked. (ha egyáltalán iwiwen lehet ilyet csinálni, mert vipen lehet iwiwen nem tudom) Ha személyesen találkoztok, akkor meg csak nézz át rajta. Esetleg, ha így se hagyná abba megmondod, hogy a felesége tudtára hozod milyen álnok férje van. (az utóbbival csak óvatosan nehogy vissza támadjon akár fenyegetéssel)
2010. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
iwiwen van egy olyan funkció hogy feladó kizárása és az ügy megvan oldva
2010. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mondmeg neki, még a végén elabol és egeröszakol
2010. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!